Keystone logo
Goldsmiths, University of London MA kaasaegse kunsti teooria
Goldsmiths, University of London

MA kaasaegse kunsti teooria

London, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Aug 2024

GBP 8990 *

Ülikoolilinnakus

* täiskohaga koju. Kodu osalise tööajaga: £4495. Rahvusvaheline täistööaeg: £16950

Sissejuhatus

Kaasaegse kunsti teooria magistrikraad on mõeldud neile, kes tunnevad erilist huvi kaasaegse kunsti vastu ja on võimelised selle teemaga teoreetiliseks tööks.

Programm pakub väljakutseid pakkuvat ja täiustatud õppekava, mis uurib erinevaid teoreetilisi vaatenurki, mis kujundavad suhtumist visuaalsesse kunsti 20. sajandi lõpus / 21. sajandi alguses.

Praeguste uuringute turgutanud programm julgustab teid kontseptuaalselt ja loominguliselt uurima kaasaegse kunstipraktika ja kriitilise teooria omavahelisi seoseid. Selle eesmärk on laiendada teie teadmisi kaasaegse kunsti arengute kohta ning süvendada teie arusaamist visuaalkultuuri käsitlevate akadeemiliste diskursuste interdistsiplinaarsest olemusest.

Programm tugineb kunstipraktikast tulenevate kriitiliste väljakutsete lahendamisel erinevalt jõudlusuuringute, kunstiajaloo, filosoofia, museoloogia, queer'i teooria, postkolonialistlike uuringute ja kultuuriuuringute valdkondadele.

Skills & careers

Paljud meie magistrandid on jätkanud MPhil/PhD õpinguid mitte ainult kunstiajaloo ja visuaalkultuuride, vaid ka sellega seotud valdkondades, nagu filosoofia, kultuuriuuringud ja kirjandus. Värskelt lõpetanute karjäärid on järgmised: kunstnik, kuraator/kogude juht, ajakirja toimetaja, õppejõud, teadlane ning rollid televisioonis ja tootmises, avalikes suhetes ning õigustes ja turunduses.

Entry requirements

Tavaliselt peaks teil olema bakalaureusekraad või eeldate selle omandamist kunstiajaloo, kujutava kunsti, muus stuudiopõhises praktikas, kunstijuhtimises ja sellega seotud tegevustes või muus humanitaarteaduses kui kunstiajalugu, mis demonstreerib võime teha tööd magistritasemel.

Te ei vaja tingimata ametlikku akadeemilist kvalifikatsiooni kunstiajaloo alal: ootame kandideerima tulevasi üliõpilasi, kes ei vasta sisseastumisstandarditele, kuid suudavad näidata töömaailmas sobivaid teadmisi ja kogemusi väljastpoolt akadeemilist ringkonda.

Kui teil on kunstiajaloo või sellega seotud humanitaarteaduste alal vähe või üldse mitte ametlikku koolitust, peate võib-olla läbima kaasaegse kunstiajaloo kraadiõppe diplomi ettevalmistava aasta. Teilt võidakse nõuda ka intervjuul osalemist.

Equivalent qualifications

We accept a wide range of international qualifications. Find out more about the qualifications we accept from around the world.

English language requirements

If English isn’t your first language, you’ll need to meet our English language requirements to study with us.

For this programme we require:

IELTS 7.0 (including 7.0 in the written test)

If you need assistance with your English language, we offer a range of courses that can help prepare you for postgraduate-level study.

Sisseastumised

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Chat with students

Küsimused