Keystone logo
Goucher College

Goucher College

Goucher College

Sissejuhatus

Goucher College on pühendatud vabade kunstide haridusele, mis valmistab õpilasi laias ja inimlikus perspektiivis ette uurimisele, loovusele ning kriitilisele ja analüütilisele mõtlemisele.

Saage juurdepääsetava, ümberkujundatava hariduse mudeliks, mis integreerib õppekava ja kaasõppekava, et pakkuda lõpetajatele, kes suudavad keerulisi probleeme lahendada koos inimestega, kes pole sarnased iseendaga.

Kolledži põhieesmärkideks on aidata igal üliõpilasel omandada olulisi teadmisi ja oskusi, arendades samas individuaalse ja kultuurilise mitmekesisuse väärtustamist, sotsiaalset vastutustunnet ning isikliku ja kutse-eetika süsteemi.

Goucher usub, et need eesmärgid saab kõige paremini saavutada keskkonnas, mis reageerib õpilastele nii üksikisikute kui ka mitme rühma liikmena. Sellest lähtuvalt põhineb Goucheri haridus laieneval kogukonnatundel - kogukonnal, kus diskursust väärtustatakse ja praktiseeritakse, kus õpilased käivad väikestes tundides ja suhtlevad tihedalt õppejõudude ja üksteisega ning kus õpilased saavad osaleda klassivälistes programmides ja neid juhtida.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Baltimore

    Dulaney Valley Road,1021, 21204, Baltimore

    Küsimused