Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Graceland University C.H. Sandage School of Business

Sissejuhatus

CH Sandage'i ärikool

Täname teid huvi eest Gracelandi ülikooli CH Sandage'i ärikooli vastu, mis pakub raamatupidamise, põllumajanduse, ärijuhtimise, majanduse, sotsiaalse meedia turunduse ja spordikorralduse erialasid. Teid õpetavad hoolivad, pühendunud õppejõud, kelle jaoks õpetamine on midagi enamat kui lihtsalt töö - see on kirg.

Gracelandi ülikoolis õpivad õpilased kogemuste kaudu - mõtiskledes tegemise üle. Seda õppimisvormi nimetatakse kogemuslikuks õppeks ja see aitab õpilastel kursustööst paremini aru saada, neil on teiste asutuste õpilaste ees eelis ja paremate töökohtade saamine. Võimaluste hulka kuuluvad: Principal Financial Groupi korraldatud noore tarbijaettevõtte väljakutse peamine müük, müügi- ja turundusvõistlus Iowa Wolves D-liiga korvpallimeeskonnaga, töö konverentsidel ja üleriigilistel spordiüritustel, mida korraldavad Heart of America Athletic Conference ja National Association Intercollegiate Athletics (NAIA), Vermeer Corporationi peakontori turismitootmisruumid ja Casey's General Stores Inc. laohooned ning arvukad valdkonna juhtivad külalisesinejad. Praktikad on veel üks oluline koostisosa õpilaste kogemusliku õppimise laiendamiseks ja neid reklaamitakse õppeaasta jooksul ja suvel järgmistes õppevaldkondades: raamatupidamine, põllumajandusettevõtlus, ärijuhtimine, ettevõtlus, rahandus, rahvusvaheline ettevõtlus, juhtimine, turundus, inimressursid juhtimine, sotsiaalse meedia turundus ja spordi juhtimine.

CH Sandage'i ärikooli raames võimaldab vaba ettevõtluse ja ettevõtluse uurimise Sandage'i keskus Gracelandi ülikoolil säilitada üliõpilaste, õppejõudude ja kogukonna vaba ettevõtmise vaimu. Kui otsustate saada meie auhinnatud Enactuse meeskonna liikmeks, saate ettevõtlusvaimu kogeda omal nahal, osaledes kohalikes ja rahvusvahelistes projektides, mis parandavad kogukondi ja planeeti. Gracelandi CH Sandage'i ärikooli üliõpilasena on teil võimalus osaleda ja juhtida ka selliseid organisatsioone nagu Ag Business Club, Community Development Club, Investment Club ja palju muud.

Asukohad

  • Lamoni

    University Place,1, 50140, Lamoni

    Küsimused