Keystone logo
© EUR H2O'Lyon
Graduate School H2O'Lyon University Claude Bernard Lyon 1 (UCBL1)

Graduate School H2O'Lyon University Claude Bernard Lyon 1 (UCBL1)

Graduate School H2O'Lyon University Claude Bernard Lyon 1 (UCBL1)

Sissejuhatus

EUR H2O'Lyon on rahvusvaheliselt tunnustatud kõrgkool, mis pakub laia valikut veeteaduste magistri- ja doktoriõppe tasemeõppe koolitusi Lyoni ja Saint-Etienne'i ülikoolilinnakute ülikoolide ja insenerikoolide rikkalikus ja interdistsiplinaarses kontekstis.

H2O'Lyoni eesmärk on ehitada kõrgkool:

 • Interdistsiplinaarne: see integreerib inim- ja sotsiaalteadused, füüsika- ja inseneriteadused ning bioteadused oma uurimis- ja koolitusprogrammidesse koos teadusuuringute ja koolituse vaheliste liidestega, et tegeleda kõigi praeguste ja tulevaste väljakutsetega veesektoris.
 • Rahvusvaheline: selle eesmärk on tugevdada mõju ja rahvusvahelist atraktiivsust rahvusvaheliste võrgustike ja laborite kaudu, kuhu H2O'Lyoni liikmed kuuluvad, võõrustades välisõppejõude ning rahastades teadus- ja koolitusprogramme rahvusvahelisel tasandil.
 • Mitteakadeemiliste partneritega: see julgustab koostööd sotsiaal-majanduslike osalejatega, edendades koolituse ja uurimistöö eesmärkide ja tegevuste koostamist.

H2O'Lyoni eesmärk on saada rahvusvaheliseks referentsiks veeteaduste ja hüdrosüsteemide valdkonnas. Selle eesmärk on võimaldada uutel õpilaste põlvkondadel saada kasu kõrgetasemelistest interdistsiplinaarsetest teadmistest ja oskusteabest, et edendada nende erialast integratsiooni ja aidata neil välja töötada üha uuenduslikumaid visioone.

Asukohad

 • Villeurbanne

  H2O'Lyon - Bâtiment CEI 1, 66 boulevard Niels Bohr, 69100, Villeurbanne

 • Lyon

  Lyon, Prantsusmaa

  Küsimused