Keystone logo
Granville Business College

Granville Business College

Granville Business College

Sissejuhatus

Loomadel on inimeste elus eriline koht, pakkudes rõõmu igas vanuses peredele ja inimestele. Lemmikloomade omandiõiguse kõigi aegade kõrgeimal tasemel on ka nõuded nende loomade õnnelikuks, terveks ja ohutuks hoidmiseks. Granville'i kolledžis jagame seda kirge, mistõttu pakume oma veterinaartehniku assistendi diplomiprogrammi, mis avab ukse loomatervishoiu tasuvale karjäärile.

Granville'i kolledž on spetsialiseerunud loomatervishoiu diplomiprogrammidele - ja on olnud üle 27 aasta. Just siin saate osaks mõttekaaslaste toetavast kogukonnast, kes on kirglik loomade tervise ja heaolu pärast.

Hankige praktiline ja praktiline kogemus, mis on vajalik tasuva karjääri alustamiseks juba kuue kuu jooksul Granville'i erksas ja rõõmsameelses koolis, kuhu pääseb hõlpsasti ühistranspordiga Vancouveri kesklinna südames. Meie põhjalik diplomiprogramm valmistab teid ette mõtestatud tööks, et alustada seda uut karjääri, millest olete põnevil olnud. Granville'i lõpetajad on tuntud oma tehniliste oskuste ja paremate võimete poolest, mistõttu on nad kohalike tööandjate seas nõutavad.

Meie diplomiprogramm pakub teile osaluskoolitust, meie tööstuse kogemustega juhendajate isiklikku tähelepanu ja 3-nädalast praktikumi. Te töötate otse loomadega ja saate reaalse kogemuse, näidates samal ajal oma võimeid ja luues kontakte potentsiaalsete tööandjatega.

Asukohad

  • Vancouver

    Dunsmuir Street,885, V6C 1N5, Vancouver

    Programmid

      Küsimused