Keystone logo
Gratz College

Gratz College

Gratz College

Sissejuhatus

Internetis ja isiklikult

Keskendudes innovatsioonile ja paindlikkusele, pakub Gratz kolledž internetis kursusi ja sertifikaate. Teeni kraadi kursustega, mis stimuleerivad teie mõtlemist, edenda oma karjääri ja toetavad oma väärtusi. Suveinstituut kutsub teid kogema ülikoolilinnakus ja klassiruumis kiirendatud kursusi.

Gratz College pakub teile ainulaadset õppimise kogemust vastavalt teie vajadustele ja huvidele. Nautige kohandatud õppekava, paindlikke õppimisvõimalusi ja toetavat, kaasatud õppijate kogukonda.

Gratz College on valmistanud üliõpilasi oma sajandite jooksul oma elukutsetesse ja kogukondadesse juhtima. Gratz kasutab tuntud õppejõude kogu maailmast, et kaasata üliõpilasi rangelt, mõtlemist provotseerivasse õppesse.

GRATZ - Adina1 SNimetistest Vimeos.

Ajalugu ja missioon

Gratsi kolledž kannab nime perekonnast pärit juudi perekonnale, kelle rikkalik ajalugu on põimunud Philadelphia ja tõepoolest kogu Ameerika Ühendriikidega. Gratzi nime tähendus ulatub kaugemale kolleegiumi seintest, tagasi Ameerika revolutsiooni ajale. Gratzi perekonna ajalugu on üks patriotism, majanduslik edu, filantroopia ja juudi hariduse toetus.

Rebecca Gratz (1781-1869) oli ehk kõige silmatorkavam ja inspireerivam pereliige. Aastal 1838 asutas Rebecca Philadelphias Heebrea Pühapäevakooli Seltsi, mis sai Põhja-Ameerikale kogu juudi kogukondliku hariduse alustamiseks. Samuti oli ta sügavalt mures tema päeva sotsiaalsete probleemide pärast. Rebecca aitas kaasa Naise Heebrea heategevusühingu, juudi eestkostekoja, kütusekollektiivi, õmblusühiskonna jt loomisele. Nii palju saavutusi tema nimele ei ole raske mõista, miks Rebecca Gratzit kuuldes näitas, et ta on Sir Walter Scott'i Ivanhoe kangelanna Rebecca mudel.

Rebekaat inspireeris kahtlemata tema vend Hyman Philadelphia heebrea haridusühiskonnaga, et rahastada juutide hariduse õpetajate kolleegiumi. Põhiliselt asutatud 1895. aastal kui esimene sõltumatu Põhja-Ameerika juudiõppe kolledž, jätkab Gratzi kolledž täna Gratzi perekonna missiooni, pühendudes kvaliteetsele haridusele ja juudikogukonnale.

Missioon

Gratz Kolledž pakub pluralistlikku haridust ja osaleb õpilastel aktiivseks õpinguteks tööalaseks kasvuks ja isiklikuks rikastamiseks. Gratz pakub kraadiõppe- ja bakalaureusekraadi ning tunnistuste programme ning õppimisvõimalusi täiskasvanutele ja teismelistele. Tänu produktiivsetele partnerlustele püüab kolledž hoida ja laiendada oma institutsionaalseid ja akadeemilisi suhteid Philadelphias, Põhja-Ameerikas ja kogu maailmas.

Paljud Gratzi programmid kajastavad kolledži ajaloolist keskendumist juudi õpingutele ja haridusele. Erinevate valimisringkondade intellektuaalseks ja professionaalseks arenguks on laialt pühendunud kolleegium, mis võimaldab kõigil õpilastel saada oma elukutsetest ja kogukondadest juhid.

Visioon

Gratz Kolledž on rahvusvaheliselt tunnustatud liidrina tõhusate haridustegijate, spetsialistide, juhtide ja teadlaste arendamisel nii juudi kogukonnas kui ka väljaspool seda. inspireeriv elukestev õppija; ning aidata luua teadlikke ja tugevaid kogukondi hariduse kaudu, mis põhineb juudi väärtustel.

Põhiväärtused

1. Juudi kogukonna haridus- ja muude erialaste ressursside säilitamine ja arendamine

2. Elukestva õppe ja teadmiste armastuse edendamine

3. Inspireeriv õppimine ja akadeemiline kompetents

4. Kriitilise mõtlemise arendamine

5. Terviklikkuse ja eetika hoidmine asutuse, selle personali ja haridusprotsessi käitumise aluseks

6. Professionaalse arengu ja stipendiumi edendamine

7. mitmekesisuse ja üksikisiku austuse edendamine

8. Koostöö kaudu õppijate kogukondade loomine

9. Juudi perspektiivi panustamine ideede turule.

Asukohad

  • Philadelphia

    7605 Old York Rd. Melrose Park, 19027, Philadelphia

    Küsimused