Keystone logo
Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Sissejuhatus

Meist

Greene'l on täisajaga akadeemilise ja halduspersonali tuum, mida toetab hoolikalt valitud ja koolitatud juhendajate võrgustik. See talentide kogu hõlmab mitmesuguseid akadeemilisi saavutusi, õpetamisoskusi ja kogemusi õpetusmeetodi abil.

112317_1.jpg

Meie ajalugu

Edward Greene poolt 1967. aastal Edward Greene'i juhendaja asutajaks loodud Greene on Oxfordi vanim juhenduskool ja on toetanud umbes 15 000 õpilase haridust viimase neljakümne viie aasta jooksul.

Olles lugenud klassikat Wadham College'is Oxfordis, töötas Edward Greene erakoolitajana ja õpetajana Magdalen College Schoolis, kuni ta asutas Greene'i.

Greene otsis algusest peale Oxfordi parimaid juhendajaid, et pakkuda kvaliteetset õppetööd. Greene's on endiselt õnnestunud oma juurtele tugineda õpetus- süsteemile, mis on määratlenud Oxfordi ülikooli õppe. Oma praeguste direktorite Matthew Uffindelli ja Christopher Uptoni poolt on Greene kasvanud umbes 160 juhendaja ja 300 õpilase registrisse.

Miks Greene on?

Õige akadeemilise asutuse valik võib olla raske. Miks valida Greene?

Kvaliteet

Sõltumatute koolide inspektsioon (ISI) kontrollib meid korrapäraselt. ISI on valitsuse poolt heakskiidetud inspektsioon, mis teostab haridusjärelevalvet. Regulaarsed kontrollimised ja avalikult kättesaadavad aruanded tähendavad, et meid jälgitakse ja kontrollime väliselt.

Pikaealisus

Meil on loodud 50 aastat ja Greene on Oxfordi vanim kolledž.

Individuaalne

Greene'i akadeemiline programm on individuaalne.

Paindlik

Kõik Greene programmid on paindlikud ja kujundatud vastavalt iga õpilase vajadustele.

Oskused

Kriitilise mõtlemise, meeskonnatöö, teabeanalüüsi, tõhusa suulise suhtlemise oskused

Juhendajad

Õpetajad valitakse hoolikalt. Nad on oma valdkonnas kõrgelt kvalifitseeritud; neid intervjueeritakse laialdaselt viidetega, mis on võetud ja mis on vajalikud meie juhendaja koolitusprogrammis osalemiseks. Me valime juhendajad, kes oskavad tõhusalt suhelda ja kes hoolivad haridusest.

Filosoofia

Õppetöö meetodit kasutav haridus on meie filosoofia ja metoodika keskmes. See pakub mitmeid eeliseid: lai valik võimalusi, aja ja koha praktiline paindlikkus, töökiiruse kontroll, keskendumine olulisele teabele koos võimalusega õppida sügavuti. See soodustab osalemist ja loob usalduse küsimuste esitamiseks ja ideede laiendamiseks, iseseisvuse ja algatuse arendamiseks.

Asukohad

  • Lisbon

    Av. Sra. Monte da Saúde 266, 2765-452 Estoril, , Lisbon

Küsimused