Keystone logo
High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

High Tech High Graduate School Of Education

Sissejuhatus

Meie lähenemine

Väljakutseid ühise eeldused

Juba rohkem kui 75 aastat kõige American koolid lähtunud kolmest standard tavasid, mis on nii kultuuriliselt põimitud ligi pääseda küsimuse: isoleerida õpilased täiskasvanute maailma, eraldi mõtlemine tegemast ning eraldada õpilaste poolt tajutud akadeemilise võimekuse, klassi, rassi, soo, või keele oskus.

Alates 2000. aastast, High Tech kõrge K-12 koolid on tühistas need tõekspidamised poolt:

Tunnistades õpilased läbi loterii ja jagas need ebaühtlaselt Kaasamine õpilased täiskasvanud töömaailma läbi välitööd ja praktika Integreerimine käed, südame ja mõistuse range, käed-projektide

GSE valmistab kasvatajad kavandada ja võtta endale juhtroll programme paralleelselt kohustuse omakapitali, rangus ja tekst kõigile õpilastele. Selle asemel, et luua kopeerivad High Tech kõrge, kasvatajad õppimine läbi GSE soovitatakse kasutada meie kliinilise saidid nagu õppimiskonteksti: võimalus võtta riske, mõtiskleda tavade ja kujundada oma nägemus tõhusa õpetamise, õppimise ja juhtimist.

Leading uuendusliku praktika

GSE tekkinud, ja see on täielikult kinnistatud, harta koolivõrgu uuenduslike, projektipõhine koolides. Nagu kolmteist High Tech kõrge K-12 koolide, mis toimib kontekstis täiskasvanuhariduse, GSE on pühendunud pakkuma õppe kogemusi, mis on personaliseeritud, autentsed, ja teosed. GSE õpilased loovad isikliku õppimise plaane, jätkata projekti õppekava, uurib oma küsimused range uurimise ja arendada digitaalse portfelli, et näidata oma õppimist. Nad õpi ja on piisavalt võimalusi uurida ristmikul teooria ja praktika ning analüüsida oma õppimist. Nagu meditsiini üliõpilastele õppehaiglas, GSE õpilased võtavad kursused ja uurimistööd kui osaletakse päev reaalses maailmas tõhusate, uuenduslike koolides.

Disain Social Justice

High Tech kõrge asutati omakapitali eksperiment sotsiaalse klassi integratsiooni. Töö täita realiseerimata lubadus Pruun v. Board of Education, kuulutades "eraldi oma olemuselt ebavõrdne" High Tech kõrge K-12 koolide eesmärk oli võimaldada juurdepääs ja väljakutse kõigile õpilastele innovaatilise õpikeskkonna. Disaini iga kooli projekteerimise iga õppimise kogemus, HTH kasvatajad tuua kriitiline omakapitali objektiivi oma töö, et lahendada ajalooline ja süstemaatiline rõhumine mõjutavad ebasoodsas olukorras õpilastele. Progressiivne pedagoogika keskendunud sügavam õppimise õpilased on hääl ja valik oma õppimise ja autentne eesmärk ja publik oma töö eest. Omakorda õpilaste GSE uurida seoseid omakapitali ja disaini oma praktikas ja arendada tõhusa juhtimise oskusi, et toetada oma kolleege kujundamisel koolid, mis on nii uuenduslik ja õiglane.

Strateegilised prioriteedid

HTH GSE soovib tunnustada riigi sees ning üle maailma Rummu progressiivne praktikas seotud õpetamise, õppimise ja juhtimist ning eeskujuks läbimõeldud, tervikliku ja teosed kraadiõppe, mis on otsene mõju K-12 koolides. See püüdlus peegeldab HTH GSE erilist ja unikaalset võimet lõpetaja kooli põimitud väga tõhus ja uuenduslik K-12 koolide ületada maailma teooria ja praktika, stipendiumi ja tegevust.

Selleks püüdlus on HTH GSE visandas järgmised kolm strateegilist prioriteeti:

Strateegiline prioriteet number üks: GSE eesmärk on modelleerida ja edendada läbimõeldud ja tulevikku suunatud õpetamise ja juhtimise nii Euroopa Liidus kui väljaspool selle kliiniliste saite. Strateegiline prioriteet number kaks: GSE eesmärk on aidata õpetajate, kooli juhtkonna ja poliitikud oma jõupingutusi, et muuta õpetamise ja õppimise kohalikul, riiklikul ja kogu maailmas. Strateegiline prioriteet number kolm: GSE eesmärk on tagada finantsiline jätkusuutlikkus meie institutsioon ja see oleks tulevikus.

Stipendiumi & Innovation

GSE on unikaalne suutlikkuse lõpetaja kooli põimitud väga tõhus ja uuenduslik K-12 koolide-silla maailma teooria ja praktika, stipendiumi ja tegevust. GSE õppejõud ja üliõpilased läbi teadustööd, jagada oma tööd akadeemilise ja professionaalse publiku ja toetada uuenduslike tavade suuremad haridusasutused. Need jõupingutused olla neli omavahel seotud funktsiooni:

Integreerimine teooria ja praktika

GSE teadus rajanevat läbielatud kogemuste õpilaste, õpetajatega, koolid ja kogukonnad. Me ühendada kutsetegevus ja käsitöö teadmisi erinevates teoreetilisi perspektiive, et uurida ja laiendada iga. GSE õppejõud ja üliõpilased panna teooria praktikas, ning seda tehes, saavad kasvatajad kaasa kasvava teadmistebaasi õpetamise, õppimise ja viib nii praktikud ja teooria-ehitajad.

Toetada õiglane ja huvitavat õpikeskkondade

GSE on pühendunud akadeemiline töö ja praktika, mis toetab loomine õiglane, kaasates õpikeskkondi nii noortele kui ka täiskasvanutele. High Tech kõrge K-12 koolid on laialt tuntud lähenemisviise õpetamisel ja õppimisel, et rõhutada personaalse ühendada maailma väljaspool kooli, ja pakuvad juurdepääsu ja väljakutse kõigile õppuritele. GSE pakub vahendeid ja toetust õpetajatele ja poliitikutele luua selline keskkond, kogu riigis ja kogu maailmas.

Indeksi koolides ja kogukondades

GSE eesmärk on arendada arusaam õppimise ja õpetamise, mis on vaidlustatavad ja väärtust kogukondade me teenime. Uuringutes õpikeskkondade ja kogukonnad, me abielluma eetikat vastastikuse haavatavust, kus teadlased ja osalejad teevad koostööd tegevate elluviimisel sügavam mõistmine. GSE õppejõud ja üliõpilased jagavad oma arenevad arusaamad teadus osalejad kutsuda osalejaid tegema koostööd konstruktsiooni tähenduses, ja hõlbustada dialoogi, mis viib konstruktiivne tegevus.

Kaasamine teadlased ja praktikud

Kuna teadlased tegelevad kogukonnad praktika, GSE õppejõud ja üliõpilased jagada oma tööd nii erialast ja akadeemilist publikut, ja otsida võimalusi koostöös õpetajatega ja teadlased teiste institutsioonidega. Lisaks GSE toimib kokkukutsuja kriitiline vestlused, hosting elukohti õpetajatele kogu maailmas ja avaldades karbita, kitsa ajakirja täiskasvanuhariduse koolides.

Õpitulemused

Missioon GSE on arendada peegeldav praktik juhid, kes töötavad efektiivselt kolleegide ja kogukondade loomiseks ja säilitamiseks uuenduslikke, autentsed, ja range õpikeskkonna kõigile õpilastele. See ühine nägemus on sõnastatud meie Institutsionaalne Õpitulemused (sideohvitseridega) ~ praktikasse Mõtlik uurimiskomisjoni ja Reflection (IR), Design Equitable õpikeskkond (D), ja Osaleda Leadership School Change (L) ~ samuti vastava programmi õppimine tulemeid M.Ed. programmi. Kuna kasvatajad ja juhid, lõpetanu on võimeline:

Praktika Mõtlik uurimiskomisjoni & Reflection (IR)

Eneseanalüüsiga (IR1) analüüsida ja kriitiliselt analüüsida oma praktikas suunata edaspidist tegevust. Connection (IR2): sünteesida ja ühendada asjakohane teooria ja stipendiumi oma praktikas. Teaduslikud uurimiskomisjon (IR3): kavandamise, läbiviimise ja jagada uurimine, mis käsitleb olulisi küsimusi oma praktikas.

Design Equitable õpikeskkond (D)

Instructional Design (D1): Töö kolleegidega kujundada lähenemisviis õppimisele, mis rõhutavad personaalse ühendada maailma väljaspool kooli ja pakkumisi juurdepääsu ja väljakutse kõigile õppuritele. Program Design (D2): Näidata arusaamist sellest, kuidas jaotamise täiskasvanute ja õpilaste ressursse mõjutab loomine õiglane õpikeskkondade koolides.

Osaleda Leadership School Change (L)

Lihtsustamine (L1): toetada ja soodustada üliõpilaste ja õppejõudude dialoogi keskendutud õpetamise ja õppimise. Collaboration (L2): Osaleda kolleegid ja õpilased pidevaid jõupingutusi, et luua õiglane, kaasates õpikeskkondi.

Asukohad

  • San Diego

    2150 Cushing Road

Küsimused