Keystone logo
Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Guayaquil Business Technological University (UTEG Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil)

Sissejuhatus

Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil on pühendunud tipptaseme hariduse pakkumisele, kujundavate-rakendusuuringute edendamisele ja paljude teadusharude juhtide arendamisele. Üliõpilastele, kes soovivad uurida riigi ja ärimaailma ees seisvaid problemaatilisi struktuure, pakub Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil võrreldamatut kogemust meie uurimissuundade kaudu.

Üliõpilasele, kes on huvitatud Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquili sisseastumisest, on juurdepääs finantsabiprogrammile, mis võimaldab neil lõpetada õpingud Guayaquili ühes parimas ülikoolis. Ülikoolil on kursused näost näkku, vahemaa ja veebipõhiste viiside kohta. Lisaks saate pääseda ühele meie erinevatest rahvusvahelistest lepingutest, et saada ülemaailmset haridust.

2000. aastal asutatud Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil on noor kõrghariduskeskus, kuid tänu oma pühendumusele kvaliteetsele haridusele on tal õnnestunud tõusta riigi kõrgeima kategooria viieteistkümne parema hulka.

Universidad Tecnológica Empresarial de Guayaquil on eraõiguslik, autonoomne juriidilise staatusega mittetulundusühing, mis on loodud ja heaks kiidetud seadusega 2000-50. Avaldatud Teatajas nr 6; 31. jaanuaril 2000. Algusest peale on UTEG näidanud oma pühendumust kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide koolitamisele ärimaailma väljakutsetele vastamiseks. Alates 2020. aasta novembrist andis CEAACESi kõrghariduse kvaliteedi tagamise, akrediteerimise ja hindamise nõukogu meile tunnistuse, ülikoolil on bakalaureuse- ja kraadiõppe pakkumine, mis viib meid riigi kümne kõige olulisema eraülikooli hulka.

Asukohad

  • Guayaquil

    Guayacanes,520, 090511, Guayaquil

    Küsimused