Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Sissejuhatus

Kes me oleme

GW Columbia kunstide ja teaduste kolledžis areneb teadusuuringud, kriitiline mõtlemine on endeemiline, koostöö on pidev ja reaalse maailma koolitus toimub käsikäes õppimisega. Kolledži kadestusväärse asukoha tõttu riigi pealinna südames algab aktiivne kaasamine klassiruumis ja jätkub valitsuse saalides, muuseumide galeriides, NIH, NASA ja DOE laborites, rahvusvaheliste diplomaatide saatkondades ja Smithsoniani ja teiste auväärsete asutuste tagaruumid.

Kolledž on ülikooli intellektuaalne ja loominguline selgroog - koht, kus kunstid, humanitaarteadused, sotsiaal- ja loodusteadused saavad kokku, et moodustada ideede ja võimaluste seos. Kuna vaatenurki, analüüse ja suhtlemist rõhutav innovaatiline õppekava on rahva vabade kunstide õppeasutuste liider, on bakalaureuseõppe tudengid varustatud kompetentsidega, mis on vajalikud 21. sajandi tõhusateks ja vastutustundlikeks kodanikeks. Professionaalsel ja doktoriõppe tasemel saavad kraadiõppurid partneriks teaduskonna teaduskonna, kuhu kuuluvad Fulbrighti saajad, auhinnatud koreograafid, publitseeritud teadlased ja kriitiliselt tunnustatud autorid, et edendada teadusuuringute spektrit teemadel alates kasvuhoonegaaside heitkoguste kontrollimisest kuni autismi süvenemiseni. põhjused, levimus ja ravi.

Tere tulemast Columbia Kolledži kraadiõppesse

GW Columbia kunsti- ja teaduskolledži kraadiõppe programmid on tippteadlaste magnet ning õppimise ja avastamise katalüsaator laias kunsti-, humanitaarteaduste ning sotsiaal- ja kõva teaduse valdkonnas. Meie kraadid ja tunnistused integreerivad kõrgeima haridustaseme, alates meie maailmas tuntud programmidest sellistes ainetes nagu ajalugu, riigiteadused ja avalik poliitika, kuni meie teedrajava tööni kunstiteraapia, kohtuekspertiisi ning LGBT tervishoiupoliitika ja praktika alal. GW 82 kunsti- ja teadusprogrammi kõrgharidus on erinevalt ühestki teisest kraadiõppekooli kogemusest.

Me ei asu mitte ainult Washingtoni mõjukaimatest asutustest, vaid ka meie õppejõudude ja vilistlaste võrgustikes on erakordselt palju rahvusvaheliselt tunnustatud juhte. Columbia kolledžis antakse teile vahendid nii intellektuaalseks kui ka professionaalseks edenemiseks.

Statistika

Konkurentsivõimeline. Ühendatud. Põhjalik.

 • 2800 kraadiõppurit
 • 49 magistrikraadi
 • 24 doktorikraadi
 • 15 Lõputunnistused
 • 534 Täistööajaga õppejõud
 • 80 000+ Columbia kolledži vilistlast (elab kõigis 50 osariigis ja 120+ riigis)

  Sisseastumised

  Columbia kolledži doktori-, magistri- ja magistriõppe programmid pakuvad ümberkujundavat kogemust, ühendades üliõpilased mõnede mõjukamate juhtide ja institutsioonidega, tehes koostööd riigi pealinna ja kogu maailma avalike ja eraorganisatsioonidega.

  Meie kraadiõppurid on ette valmistatud akadeemiliseks ja professionaalseks edusammuks läbi hariduse, mis on täis rangeid stipendiume ja praktilisi rakendusi.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Me teame, et kraadiõppes osalemine võib olla suur otsus, eriti hariduse rahastamise osas. Columbian College pakub erinevaid rahastamisvõimalusi, sealhulgas programmitaseme stipendiume ja teenetepõhiseid auhindu. Mitmed GW kontorid on pühendunud ka rahalise abi, stipendiumide ja toetuste pakkumisele.

  Õppemaks ja tasud GW -s on võrreldavad eraülikoolide riigi keskmisega. Need kulud, mille on määranud GW hoolekogu, suurenevad üldiselt aasta -aastalt ning võivad erineda programmist ja asukohast.

  Globaalsete juhtide stipendium

  GW väärtustab mitmekesisust ja selle aluseid, mis pakuvad rikkalikku hariduskogemust nii klassiruumis kui ka väljaspool seda. Meie üha globaalsemaks muutuvas ühiskonnas on mitmekultuuriline ladusus ja kogemused 21. sajandi nõudmiste täitmiseks hädavajalikud. Kui erinevate religioonide, kultuuride ja ajalooga inimesed õpivad ja õpivad koos, saame me laiema vaatenurga ümbritsevale maailmale.

  Õpilased võivad saada õppemaksu kuni 10 000 dollarit õppeaastas. Lisateabe saamiseks klõpsake alloleval lingil.

  Rahastamise liigid

  Õppemaks

  Õppemaksud on auhinnad, mis katavad ainult õppemaksu ja mida kantakse otse teie üliõpilasarvele. Õppemaksud on erineva suurusega, alates ligikaudu 1 õppemaksu krediidist kuni doktorantide täieliku õppemaksuni. Õppetasusid ei loeta maksustatavaks tuluks

  Stipendium

  Stipendium on toimetulekutoetus, mida makstakse õpilastele õpingute toetamiseks. Stipendiumid ei nõua muud tööd kui õpilase enda akadeemiline töö. Stipendiumid on maksustatav tulu ja need esitatakse IRS -ile. Stipendiumid ei ole aga teenitud tulu, seega ei pea GW stipendiumimaksetelt tulumaksu kinni. Stipendiumimakseid väljastatakse igakuiselt kuu alguses.

  Palk (assistent)

  Palk on igakuine makse, mida makstakse osutatud teenuste eest, nagu kraadiõppe assistent või kraadiõppe assistent. Need on erineva suurusega ja põhinevad töötundidel. See on üliõpilasele maksustatav teenitud tulu, millele kohaldatakse föderaalse, osariigi ja FICA maksu kinnipidamist, nagu iga palgatöö puhul. Uutel rahvusvahelistel üliõpilastel, kelle emakeel ei ole inglise keel, peab olema GEF -i saamiseks TOEFL -i skoor 100 (IELTS 7,0).

  Vilistlaste statistika

  Edetabelid

  USA Today kolledži edetabel

  • Ameerika Ühendriikide 7. parim poliitikateaduste kolledž

  Maailma ülikoolide akadeemiline edetabel 2018

  • 76–100 maailma sotsiaalteaduste kooli parimat

  USA uudiste ja maailma aruanne

  • Ajalugu, 59. parim USA -s
  • Majandus, 63. parim USA -s
  • Inglise keel, Ameerika Ühendriikide 67. kohal

  Asukohad

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   Küsimused