Keystone logo
Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg

Sissejuhatus

Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS) asutati 1995. aastal. See on dünaamiline ja teadusele orienteeritud ülikool, kus õpib umbes 9000 üliõpilast, umbes 150 professorit ja umbes 400 teadurit. Neid toetavad 300 kõrgelt kvalifitseeritud õppejõudu akadeemiliste ringkondade, ettevõtluse ja tööstuse valdkondadest. Lisaks töötab 280 töötajat halduses, raamatukogus ja keelekeskuses. Ülikooli ülikoolilinnak asub Hennefis, Rheinbachis ja Sankt Augustinis. Bonnis juhib ülikool Bonni-Aacheni rahvusvahelist infotehnoloogiakeskust (b-it) koos Bonni ülikooli, Aacheni tehnikaülikooli (RWTH) ja Fraunhofer Gesellschaftiga. Ülikooli arengukava sisaldab nii strateegilisi eesmärke, mida meie ülikool kavatseb saavutada aastaks 2025, kui ka konkreetseid meetmeid nende saavutamiseks – mille peamiseks motiiviks on jätkusuutlikkus.

Õppib kohas Hochschule Bonn-Rhein-Sieg (H-BRS)

H-BRS saate praegu valida uusimate uurimistulemuste põhjal 38 õppeprogrammi hulgast. Ülikooli professoritel on töökogemus nii äri- kui ka akadeemilises ringkonnas. Meie suurepärane infrastruktuur ja hästi varustatud laborid on meie pakkumise lahutamatud osad nagu meie arvukad personaalarvutitööjaamad, kogu ülikooli hõlmav W-LAN, kaasaegne ülikooli- ja ringkonnaraamatukogu ning aktiivne ülikoolielu.

Ülikoolist maailma

Pidades silmas tööturu muutuvaid nõudeid, toetab H-BRS jätkusuutlikult välismaal õppimise perioode. Suvekoolid sobivad üliõpilastele juba nende varases semestris; neid toetab peamiselt ülikooli rahakogumise ühing. Kohustuslik on õppida vähemalt ühte võõrkeelt. Keelekeskus, mis on ülikooli lahutamatu osa, pakub ligikaudu 15 keelt. H-BRS teeb koostööd enam kui 80 välisülikooliga umbes 30 riigis. 2020. aastal oli ülikoolis H-BRS registreerunud rahvusvaheliste üliõpilaste osakaal ligikaudu 16%.

Stipendiumid ja rahastamine

Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
DeutschlandstipendiumMay 31, 2023

Asukohad

 • Sankt Augustin

  Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Sankt Augustin Campus

  • Rheinbach

   Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Rheinbach campus von-Liebig-Strasse 20 , 53359, Rheinbach

   • Hennef

    Hochschule Bonn-Rhein-Sieg Hennef campus Zum Steimelsberg 7 53773 Hennef, 53773, Hennef

    Küsimused