Keystone logo
© Domus Academy
H-FARM College

H-FARM College

H-FARM College

Sissejuhatus

Me usume noortesse ja tulevikuvõimalustesse

Oleme ainulaadne juhtiv platvorm, kus innovatsioon, ettevõtlus ja haridus elavad ja kasvavad koos

Oleme innovatsiooniplatvorm, mis toetab uute ärimudelite loomist ning noorte ja ettevõtete digitaalse lähenemise abil ümberkujundamist ja harimist. 2005. aastal asutatud oleme maailmas esimestena kasutusele võtnud mudeli, mis ühendab investeeringud, ettevõtlusalase nõustamise ja digitaalselt laiendatud haridusprogrammid ühte kohta ja nüüd oleme Euroopa kõige olulisem innovatsioonikeskus.

Meie missioon on juhtida ettevõtete digitaalset ümberkujundamist ja toota kultuure uute äri- ja haridusmudelite kaudu.

H tähendab meie nimes inimest, kuna inimesed on kõige keskmes, mida me teeme: teenused, suhted, interaktsioonid. Inimesed teevad vahet. Tulevik, millest oleme unistanud, on alles alguses, ehitas selle koos meiega üles.

130284_stud.jpg

Maailm muutub, seda tõukab edasi tehnoloogiline innovatsioon, mis muudab ühiskonna kõiki aspekte

Usume, et õpilased vajavad homsete väljakutsetega toimetulemiseks vajalike oskuste arendamiseks inspiratsiooni ja loovust .

Haridusprojekti H-FARM iseloomustab uudne lähenemine, mis muudab õpetamise ja õppimise revolutsiooniliselt, aidates õpilastel arendada oma potentsiaali dünaamiliste programmide , multidistsiplinaarsete oskuste arendamise ja uute õppevahendite kasutamise kaudu.

Kõik meie kursused põhinevad multidistsiplinaarsel, koostööl põhineval, kogemuslikul ja konkreetsel lähenemisel.

Meeskonnale orienteeritud

Koostöö, kaasamine ja läbipaistvus on keerukate projektide juhtimisel ülioluline. Meeskonnatöö tehnikad, eneseteadlikkuse ja pehmete oskuste arendamine on meie lähenemisviisi alus.

Interaktiivne lähenemine

Teeme koostööd külalisõpetajate, asjatundlike mentorite ja innovaatoritega, kes kasutavad oma esmakordseid kogemusi, et pakkuda õpilastele kõige värskemat teavet.

Avatud innovatsioon

Oleme alati kursis viimaste trendide ja tehnoloogiliste uuendustega, mis vastavad tänapäeva väljakutsetele. Me võtame omaks võimalused, mille muudatus võimaldab.

Praktiline kogemus

Muutame inspiratsiooni reaalsuseks. Õpime vahetu eksperimenteerimise kaudu.

Elukestev õpe

Õppimine on elukestev protsess nii ametialaseks kui ka isiklikuks kasvuks.

130285_people-2557396_1920.jpg

Asukohad

  • Roncade

    Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41 31056 Roncade (TV), 31056, Roncade

Küsimused