Keystone logo
Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Sissejuhatus

Tere tulemast Hamburg University of Technology (TUHH)

"Tehnoloogia inimkonnale on Hamburg University of Technology tuumiklause. Nii koolitame noori pühendunud inseneriks, pidades silmas tehnoloogiat ja jätkusuutlikkust ühiselt. Seetõttu töötavad meie teadlased põhitõdede ja rakenduste kallal koos teiste kolleegidega. äri ja tööstusega.

Tehnoloogia inimkonnale on midagi, mida me Hamburgi TLÜ-s kogeme iga päev oma pädevusvaldkondades ja valdkondadevahelises uurimistöös. Roheline tehnoloogia, bioteaduste tehnoloogia ning lennundus- ja merendussüsteemid määratlevad Hamburgi TLÜ profiili. Digitaliseerimine, materjaliteadused ja insenerimeetodid on meie igapäevased tööriistad ja samal ajal ka meie eesrindlikud uurimisteemad, mille eesmärk on muuta tehnoloogia iga päevaga veidi inimlikumaks.

Koos oma äri- ja tööstuspartneritega töötame iga päev tehnoloogia inimkonna heaks. Teadusuuringute ülekandmine rakendusse on Hamburgi TLÜ põhiline tugevus. Koostöös TLÜ Hamburgi tütarettevõttega Tutech GmbH viivad meie teadlased ja üliõpilased oma kogemusi piirkonda ning saavad sageli uusi teadmisi järgmistest alusuuringute teemadest.

Iga päev liiguvad meie õpilased veidi lähemale tehnoloogiale inimkonnale. Põhilistel loengutel ja praktika- või valikainetel on nende sihiks võetud alati kindlalt Hamburgi, regiooni ja maailma paremaks muutmine, kasutades selleks insenerialast oskusteavet ja meetodeid.

Programmiga Technology for Humanity kujundame elava töökoha umbes 1500 töötajale paljudest riikidest. Olgu need tehnikud või administraatorid, üliõpilaste assistendid või hoonete haldamise kolleegid, nad kõik aitavad oma tööga kaasa õppe- ja teadustöö võimalikuks muutmisele Hamburgi TLÜ-s.

Kutsun teid vaatama ringi – nii digitaalselt kui ka kohapeal – ning avastama ise TLÜ Hamburgi ja selle inimesi. Vaadake noori tudengeid ja kogenud teadlasi nende igapäevases uurimistöös Hamburgis ja kaugemalgi. Lõppude lõpuks: tehniliselt on see võimalik!"

Lugupidamisega

Andreas Timm-Giel
president

Missioon

TUHHi aluspõhimõtted on Saksamaal ainulaadsed. Uuringute prioriteet, interdistsiplinaarne lähenemisviis, innovatsioon, regionaalsus ja internatsionalism on meie tegevuse jaoks kohustuslikud alused. Teadusuuringud, õpetamine ja tehnoloogia ülekandmine on keskendunud inimestele mõeldud tehnoloogia arendamise teemale.

Missiooni kirjeldus:

TUHH on konkurentsivõimeline ettevõtlusülikool, mis keskendub kõrgetasemelisele tulemuslikkusele ja kõrgetele kvaliteedinõuetele. TUHH on pühendatud Humboldti (teaduse ja hariduse ühtsus) põhimõtetele. TUHHil on tugev rahvusvaheline suund ja keskendutakse ka kohalikule keskkonnale. See aitab kaasa ühiskonna tehnoloogilise ja teadusliku pädevuse arendamisele. Püüdes tipptasemel riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil oma strateegilistes teadustöö valdkondades. Noorte inseneride ja õppejõudude õpetamine nõudlikes programmides, kasutades täiustatud õpetamismeetodeid.

Asukohad

  • Hamburg

    Am Schwarzenberg-Campus,1, 21073, Hamburg

Küsimused