Keystone logo
HAN University of Applied Sciences

HAN University of Applied Sciences

HAN University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Domeenid

HAN University of Applied Sciences pakub haridust järgmistes valdkondades: haridus, ühiskonnaõpetus, kaubandus, kommunikatsioon, ärijuhtimine, õigus, majandus, inseneriteadus, ehitatud keskkond, rakendusteadused, IT ja kommunikatsioon, tervishoid, õendus, ja sport ja liikumine. Õpilased saavad valida kokku 65 bakalaureuse- ja vahetuskursuse ning 21 magistrikursuse vahel.

Tuntud instituudid

HANis käivad teooria ja praktika käsikäes, andes õpilastele lisaks teoreetilistele teadmistele ka oskused ja kogemused tegelike probleemidega praktikas tegelemiseks. Meie õppekava tugevuseks on praktikale orienteeritud komponentide ja rakendusuuringute kombinatsioon – funktsioon, mis sisaldub kõigis programmides. Koolitame õpilasi saama enesekindlateks, võimekateks inimesteks, kes vaatavad piiridest kaugemale ja on valmis oma erialal uuendusi tegema. See nõuab interdistsiplinaarset vaatenurka, mis stimuleerib õppimist ja innovatsiooni. Meie eesmärk on maksimaalne isiklik mõju ja sotsiaalne innovatsioon. Ja pakkuda hüppelauda tähendusrikkasse tulevikku.

Kvaliteet

HAN pakub kvaliteetset haridust ja keskkonda, kus õppimine on inspireeriv, uuenduslik ja rahvusvaheline. Investeerime palju õpilaste ja õppejõudude vaheliste suhete edendamisse nende individuaalsetes õpiolukordades. Teeme seda koos oma partneritega õpikogukondades, erialavaldkonnas ja uurimisrühmades.

Asukohad

  • Nijmegen

    International Office: Nijmegen campus P.O. Box 6960

    • Arnhem

      International Office: Arnhem campus P.O. Box 5171

    Küsimused