Keystone logo
Hanbat National University

Hanbat National University

Hanbat National University

Sissejuhatus

Peagi 100. aastapäeva tähistamiseks Hanbat National University liikuda edasi tänapäeva kiiresti muutuva ühiskonnaga. Neljanda tööstusrevolutsiooni hüperühendatud maailm viib uute teadmiste ja tehnoloogiani, mis saavutatakse loomingulise hariduse ja kriitilisel mõtlemisel põhineva teadustöö kaudu. Neid uusi teadmisi tuleb ühiskonnas muutuste ja innovatsiooni saavutamiseks targalt kasutada.

Oma nägemusega saada „tulevikuväärtusi loovaks ülemaailmseks tööstuse ja ülikooli koostööülikooliks“ teenib HBNU selle muutuva ühiskonna nõudmisi. Piirkonna juhtiva rahvusülikoolina võtame juhtpositsiooni kohaliku kogukonna probleemide lahendamisel ja tugevdame koostööd tööstustega, luues uusi väärtusi ja teadmusvarasid, mis toovad tööstuses rikkust.

Samuti püüab HBNU kasvatada talente, mis vastavad selle uue ühiskonna nõudmistele. Tuginedes meie keskendumisele terviklikkusele, suhtlemisele, pragmaatilisusele, probleemide lahendamise oskustele, globaalsetele perspektiividele ja juhtimisele, kasvavad meie õpilased eetilisteks, loovateks ja globaalseteks spetsialistideks. Sel eesmärgil pakume uusi teadmisi loova platvormiülikoolina tipptasemel rajatisi ja haridussisu.

Asukohad

  • Daejeon

    Daejeon, Lõuna-Korea

    Küsimused