Keystone logo
Harding University

Harding University

Harding University

Sissejuhatus

MEIE MISSIOON

Oleme kogukond, kes püüab oma õpilasi oma potentsiaali realiseerimiseks toetada ja proovile panna. Meie missiooniks on pakkuda kvaliteetset haridust, mis viib kristlike ideaalidega kooskõlas oleva arusaama ja elufilosoofiana.

Ajalugu

Harding sai alguse kõrgkoolina 1924. aastal, kui kaks nooremat kolledžit, Arkansase kristlik kolledž ja Harperi kolledž, ühendasid oma rajatised ja varad, võtsid kasutusele uue nime Hardingi kolledž ja asusid Arkansas Christiani ülikoolilinnakus Morriltonis Ark. asutati 1915. aastal Harperis Kanadas ja Arkansas Christian oli prahitud 1919. aastal.

Pärast mais 1978 alustatud uuringu lõpetamist kiitis hoolekogu heaks uuringu soovitatud Hardingu muutmise ülikooli staatuseks ja 27. augustil 1979 sai asutuse nimi ametlikult Harding University .

Kolledž sai nime Tennise osariigis Nashville'is asuva Nashville'i piiblikooli (praegu David Lipscombi ülikool) asutaja ja esimese presidendi James A. Hardingi mälestuseks. Jutlustaja, õpetaja ja kristlik koolitaja James A. Harding inspireeris oma kaastöötajaid ning seob end entusiasmiga kristliku hariduse vastu, mis jääb Harding University oluliseks traditsiooniks.

Ühinemisega sai viis aastat Harperi presidendina töötanud JN Armstrong Hardingi kolledži presidendiks ja AS Croom, kaks aastat Arkansas Christian'i presidendiks, äriasjade asepresidendiks. Aastal 1934 viidi Harding praegusesse asukohta Searcy's, Ark., Endise naisteasutuse, Galloway kolledži ülikoolilinnakus.

Üks Hardingi esimestest koolilõpetajatest, George S. Benson, naasis 1936. aastal Hiinas misjonitööst, et asuda oma alma materi presidendiks. Jõuline koolitaja suunas kolledži kiiresti sügavatest võlgadest välja ja alustas selle teekonnaga finantsstabiilsuse, riikliku tunnustuse ja akadeemilise akrediteerimise poole. Kui dr Benson 1965. aastal pensionile jäi, ilmnes tema 29-aastane väsimatu töö enam kui miljoni dollari suuruses ülikoolilinnakus, piirkondlikus akrediteerimises, tugevas teaduskonnas ja pidevalt kasvavas üliõpilaskonnas. Dr Benson suri 1991. aasta detsembris ja on maetud Searcy'sse.

Dr Clifton L. Ganus noorem, 1943. aastal lõpetanud, töötas presidendina aastatel 1965–1987. Kolledži endine ajaloo osakonna esimees ja asepresident dr Ganus hoidis ülikoolilinnaku parendamise plaani juhtimisel elus oma eelkäija tipptaseme püüdlust. ja laienemine. Tema administratsiooni ajal kasvas registreerumine 1472-lt 1965. aasta sügisel 2767-le 1986. aasta sügisel. Ehitati seitse peamist akadeemilist hoonet, neli suurt elumaja ja mitu abielus tudengite korterit. Teadushoonele tehti miljoni dollari suurune täiendus 1984. aastal. Samuti renoveeriti ja / või suurendati kuut akadeemilist hoonet. Õendusprogramm, sotsiaaltöö programm, programm Mission Prepare, piibliteaduste kool (Searcy ja Bahama Nassau programmidega) ning Firenze Harding University (Itaalia) programm töötati välja tema administratsiooni ajal. Memphises, Tenn., Kogunes religiooni kõrgkool märkimisväärselt, sai Lõuna Assotsiatsiooni akrediteeringu ja lisas selle programmi ministeeriumi doktori kraadi. Pärast pensionile jäämist sai dr Ganusest Hardingu esimene kantsler ja tema auks nimetas hoolekogu kehalise kasvatuse kompleksi Clifton L. Ganus juuniori spordikeskuseks.

Dr David B. Burks sai Hardingu neljandaks presidendiks mais 1987. 1965. aastal lõpetanud ta on teaduskonna liige alates 1967. aastast ning varem olnud ta ärikooli dekaan. Äriprofessorina ja Ameerika uuringute programmi direktorina pälvis dr Burks 1974. ja 1986. aastal väärika õpetaja auhinna. CPA, pensionär, texaslane ja konsultant, on ta kirjutanud raamatu „Kristlik alternatiiv äri- ja strateegilise juhtimise simulatsiooniks“. Ta algatas kristliku ärieetika kursuse, mis on nõutav kõigile äriettevõtetele. Tal on doktorikraad Florida osariigi ülikoolis kõrghariduse haldamisel. Tema juhtimisel on ülikool registreerumise ja andmise osas rekordiliselt kasvanud ning mis veelgi olulisem - paneb jätkuvalt olulist rõhku kristlikule teenistusele.

Dr Burks lahkus presidendiametist 2013. aasta mais. Pärast pensionile jäämist sai temast Hardingi kantsler ja dr Ganusest esimene kantsler-emeriit. Dr Burksil on ülikoolilinnakus endiselt kabinet ja ta tegutseb Hardingi kogukonnas. Pärast 73 aasta möödumist Harding University töötajatest suri emeriitkantsler Clifton Loyd Ganus Jr 9. septembril 2019 97-aastaselt.

Dr Bruce D. McLarty sai ametlikult Hardingi viiendaks presidendiks 1. juunil 2013. Enne presidendiks nimetamist oli dr McLarty kaheksa aastat ülikooli vaimse elu asepresident. Enne tööd Hardingis oli ta aastatel 1991-2005 Searcy kolledži Kristuse kiriku kantsliteenija. Enne Searcy'sse tulekut jutlustas ta Tennis Cookeville'is; Memphis, Tenn .; Marks, preili; ja Williford, Ark. Ta ja tema naine Ann veetsid misjonäridena aega ka Keenias Merus.

Dr McLarty lõpetas 1978. aastal toonases Hardingi kolledžis piibli bakalaureuse kraadi. 1982. aastal sai ta oma M.Th. Hardingu teoloogiakoolist. Ta sai oma D.Mini kätte. Ashlandi (Ohio) Usuteaduslikust Seminarist 2010. aastal. Dr McLarty pälvis 1999. aastal Hardingu piibli- ja teenistuskõrgkooli silmapaistva vilistlase preemia. Ta on kirjutanud artikleid 21. sajandi kristlikule ajakirjale, Upreach Magazine, Image Magazine, The Gospel Advocate, ja Hardingu kiriku ja perekonna ajakiri. Lisaks artiklite kirjutamisele kirjutas ta ka 1997. aastal ilmunud raamatu "Usu teekond: Jeesusega kõndimine läbi Johannese evangeeliumi".

Oma avakõnes 20. septembril 2013 lõi dr McLarty fraasi „Missiooni kogukond”, määratledes selle, mis Harding on olnud, on ja milleks ta kavatseb saada. Ta loodab jätkata üliõpilaskonna, õppejõudude ja töötajate ühendamist kogukonnana, kuna kõik töötavad igapäevaselt Jumalale ja üksteisele.

Asukohad

  • Searcy

    East Market Avenue,915, 72149, Searcy

    Küsimused