Keystone logo
Hatay Mustafa Kemal University

Hatay Mustafa Kemal University

Hatay Mustafa Kemal University

Sissejuhatus

Hatay Mustafa Kemal University asutati ametlikult Hatays Lõuna-Lõuna-Türgis 1992. aastal. Hatay on üks Türgi 81 provintsist ja Antakya on Hatay provintsi kesklinn. Hatay Mustafa Kemal University on pideva arendamise kaudu saanud üleolev haridus- ja teaduskeskus. Ülikooli peamine ülikoolilinnak on nimetatud Tayfur Sokmeni ülikoolilinnakuks ja asub Serinyoli piirkonnas, umbes 15 km põhja pool Antakya kesklinnast.

Hatay Mustafa Kemal University on 12 teaduskonda, 6 nelja-aastast kolledžit, 11 kaheaastast kutsekooli, 3 kraadiõppeasutust, 19 teaduskeskust ja üks ülikooli haigla.

Tayfur Sokmeni ülikoolilinnak (peamine ülikoolilinnak)

See asub Serinyoli piirkonnas umbes 15 km põhja pool Antakya kesklinnast. Selles asuvad seitse teaduskonna hoonet (põllumajandus, teadus ja kirjad, majandus ja ärijuhtimine, veterinaaria, arhitektuur, meditsiin, hambaravi), kaks nelja-aastast kutsekooli (sport ja kehakultuur, kehaline teraapia ja rehabilitatsioon), kolme kraadiõppeinstituuti, Ülikooli haigla, keskraamatukogu ja spordirajatised, sealhulgas olümpiabassein ja 2000 võimla võimla.

Asukohad

  • Istanbul

    Istanbul, Türgi

    Küsimused