Keystone logo
Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Sissejuhatus

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151235_826x387-hpu-image-3

HPU-s usume, et meie kohustus on anda tagasi kogukonnale ja austada maad, kus elame. Üliõpilasi, õppejõude, töötajaid ja laiemat ülikoolikogukonda julgustatakse leidma kogukondliku mõjuga kogemuslikke õppimisvõimalusi, mis põlistavad meie Havai väärtusi: pono, kuleana ja aloha.

Missioon, visioon, väärtused

Missioon

Hawai'i Vaikse ookeani ülikool on rahvusvaheline õppekogukond, mis asub Hawaii rikkalikus kultuurikontekstis. Üliõpilased üle kogu maailma liituvad meiega vabakunstifondile rajatud Ameerika hariduses. Meie uuenduslikud bakalaureuse- ja magistriõppe programmid näevad ette kogukonna muutuvaid vajadusi ning valmistavad meie lõpetajaid ette elamiseks, töötamiseks ja õppimiseks globaalse ühiskonna aktiivsete liikmetena.

Visioon

Hawai'i Vaikse ookeani piirkond kuulub järjekindlalt Ameerika Ühendriikide kümne parima lääne, sõltumatu ja tervikliku ülikooli hulka, kasutades oma geograafilist positsiooni lääne- ja idapoolkera vahel ning suhteid Vaikse ookeani ääres, et pakkuda Ameerika ülikoolilinnakutes eristuvat hariduslikku kogemust. .

Väärtused

Hawai'i Vaikse ookeani piirkonna õppejõud, töötajad, üliõpilased ja üldine ülikoolide kogukond omavad järgmisi väärtusi, mis esindavad meie kogukonda toetavaid vaimseid, eetilisi ja filosoofilisi põhimõtteid, samuti püüdlusi ideaale, mille poole me ühiselt püüdleme.

  • Pono, mis tähendab õiglast, ausat ja kõlbelist ning hädavajalikku energiat.
  • Kuleana, mis tähendab vastutust ja õigusi ning muret kõigi huvide, vara ja inimeste pärast.
  • Aloha, mis tähendab tere, hüvasti, armastust, lahkust ja armu, ühtsust, alandlikkust, kannatlikkust ja õige hetke ootamist.

Teave

Akrediteerimine ja liikmelisused

Hawaii Vaikse ookeani ülikool on akrediteeritud Lääne koolide ja kõrgkoolide assotsiatsiooni (WASC) kõrgemate kolledžite akrediteerimiskomisjoni poolt ning tal on mitmeid täiendavaid akrediteeringuid ja liikmeskondi riiklikult tunnustatud rühmadelt.

Ülikoolilinnakud ja rajatised

Põnevusega kesklinna ülikoolilinnakust, Ko'olau mägede rahulikkusest ja ookeaniga piirnevast Okeaania Instituudist on HPU ülikoolilinnakud sama erinevad kui selle üliõpilased.

Ajalugu

Lisateave HPU rikkaliku ajaloo ja üle 50-aastase kogemuse kohta Hawaiil.

HPU numbrite järgi

Kõigi 50 osariigi ja 65 riigi üliõpilastega on HPU üks kultuuriliselt mitmekesisemaid ülikoole maailmas.

Paremusjärjestus ja saavutused

Hawaii Vaikse ookeani ülikool (HPU) on saanud mitmeid tunnustusi akadeemilise tipptaseme, rahvusvahelise mitmekesisuse ja meie pakutava erahariduse taskukohasuse eest.

Õpilase teadmiste õigus

HPU tunneb uhkust oma läbipaistvuse kui institutsiooni üle ning hoolib oma kõigi õpilaste heaolu ja õiglase kohtlemise pärast. Lisateave üliõpilaste teadmisõiguse seaduse kohta.

Õpilase edu

HPU on pühendunud üliõpilaste saavutuste tipptasemele. Kasutades meie troopiliste saarte kogukonnas juurdunud uudseid õpetamis- ja õppimisstrateegiaid ning kogemuslikke lähenemisviise, tagame, et meie õpilased arendavad teadmisi, oskusi ja väärtusi, mida eeldatakse kõigilt haritud kodanikelt. Pakume neile vabade kunstide sihtasutust, mis asub Hawaii rikkalikus kultuurikontekstis, pakkudes mitmekesiseid kursusi väljaspool peamist, mis inspireerib elukestvat õpet ja tutvustab õpilastele nende eluga seotud ideid, vaatenurki ja kogemusi. Valmistame neid ette ka 21. sajandi ainulaadsete väljakutsete ja võimaluste jaoks, pakkudes põhikursuseid, mis hõlbustavad nende valitud teadusharude mõistete, teooriate ja meetodite õppimist ja valdamist. Lõpuks julgustame kaasama HPU-d ja kohalikku kogukonda, pakkudes rikkalikult kaasõppekavasid, mis tõstavad esile meie ainulaadsed kultuuritraditsioonid, oivalise loodusliku ümbruse ja imelise Aloha vaimu.

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151236_1440x243-aloha-tower

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Honolulu

    1 Aloha Tower Drive Honolulu, HI, 96813, Honolulu

    Küsimused