Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai MSc finantsides
Heriot-Watt University Dubai

MSc finantsides

Academic City, Araabia Ühendemiraadid

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 78 750 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Kõik õppemaksud koos käibemaksuga

Sissejuhatus

Ülevaade

MSc Finance on mõeldud üliõpilastele, kes otsivad põhitegevusega õpetatud magistriõppes teemal, eesmärgiga kas jätkata karjääri finantssektoris või edasi areneda doktoriõppe rahastamiseks. Programmi eesmärk on arendada õpilaste teadmisi ja arusaama akadeemilisest rahastamisest ja finantssektorist, sealhulgas teooria, empiiriliste uuringute ja praktiliste probleemide lahendamiseks.

Programm võimaldab õpilastel mõista põhilisi teooriaid ja kontseptsioone rahanduses; mõista ja kasutada erinevaid analüüsimeetodeid, näiteks ettevõtte finantsaruannete analüüsi või finantsvarade väärtuse hindamise mudelite rakendamist; hinnata empiiriliste uuringute ja empiiriliste leidude meetodeid; arendada praktilisi teadmisi finantsturgude ja -asutuste ning finantsotsuste kohta ettevõtetes; teostada uurimistööd läbi dissertatsiooni; ja arendada ülekantavaid oskusi, eriti analüütilistes tehnikas, suhtlemises ja meeskonnatöös, mis on seotud tööhõivega finantssektoris või akadeemiliste uuringutega.

Kursuse sisu

Õpilased võtavad seitset kohustuslikku kursust ja ühte vabatahtlikku kursust valikute loendist, nagu allpool näidatud. Nende kursuste rahuldav lõpetamine toob kaasa kraadiõppe diplomi.

Õpilased õpivad selliseid teemasid nagu:

  • Corporate Finance
  • Kapitaliturud
  • Hea ühingujuhtimine
  • Finantsanalüüs
  • Finantsuuringud
  • Tuletisinstrumendid
  • Uurimismeetodid
  • Islami raamatupidamine ja aruandlus
  • Rahvusvaheline juhtimisarvestus
  • Arenevad finantsturgud

Uuringuprojekt

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad magistri kvalifikatsiooni omandavad üliõpilased uurimisprojekti ja väitekirja.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Kooli kohta

Küsimused