Keystone logo
Hesston College

Hesston College

Hesston College

Sissejuhatus

Hesston College on Kristuse-keskne kogukond, kus iga üliõpilane on haritud ja kasvatatud akadeemiliselt, sotsiaalselt ja vaimselt. Pakume nii assotsieerunud kui ka bakalaureuseõppe programme. Meie spetsialiseerumine assotsieerunud kraadidele peegeldab meie arvamust, et kahte esimest aastat tuleks käsitleda enama kui millegi, mis on teelt kõrvalejäämiseks. Neisse tuleks suhtuda kui võimalusesse panna kindel alus kogu ülejäänud eluks. Meie bakalaureusekraad on loodud nii, et see hõlmaks praktilist õppimist mitmekesises keskkonnas.

Wichitast vaid 30 minuti kaugusel põhja pool asuv Hesstoni Hesston College rõhutab ainulaadset rõhku kogukonnale ja suhetele ning sellele, kuidas neid tõeliselt hästi teha.

Ainulaadne
Kansase ainsa privaatse vabade kunstide kolledžina, mis keskendub kõrghariduse esimeseks sammuks assotsieerunud kraadidele, pakume keskkonda ja õppimiskogemust, mida on raske võrrelda. Meie bakalaureuseõppe programmid õenduses, lennunduses: professionaalne piloot ja ärijuhtimine ühendavad endas professionaalse ja iseloomu arendamise õppimist.

Inspireeriv
Peaaegu 400 üliõpilast ja üliõpilaste ja õppejõudude suhet 9:1 leiate eluks, õppimiseks ja kaasamiseks, mis on erinevad isegi väikeste kolledžite seas.

Nutikas
Meie kaheaastane üldõpingute õppekava sisaldab inglise keele arendamist, omandades samas sellise akadeemilise ja erialase ettevalmistuse, mida enamik koole lükkab edasi kuni nooremate ja vanemate aastateni.

Kasvatamine
Vaimse mõõtmega, mis läbib enamikku meie tegemistest, saab sinust õppijate, õpetajate ja sõprade tihedalt seotud kogukonna hinnatud liige.

Missiooni kirjeldus

Hesston College , USA Mennonite Churchi kolledž, koolitab ja kasvatab iga õpilast Kristuse-keskses kogukonnas, integreerides mõtte, elu ja usu, et teenida teisi kirikus ja maailmas.

Visioon

Hesston College lõpetajad muudavad maailma, kui nad teenivad oma kutsete, kirikute, perekondade ja individuaalsete kohustuste kaudu järgida Kristust.

Hesston College on muutuv kogukond, kus üliõpilased, õppejõud ja töötajad pühendavad oma intellekti, kire ja oskused tulevikule, kus:

 • Lootus asendab meeleheite
 • Vaesed riietatakse ja toidetakse
 • Haiged tehakse terveks
 • Rahu asendab sõda ja konflikte
 • Õiglus asendab rõhumist
 • Looming uueneb
 • Evangeeliumi kuulutatakse.

Selle visiooni elluviimiseks tehke järgmist.

 • Püüdleme kõigis oma tegemistes tipptaseme poole. Mõõdame oma tulemusi ja püüdleme ülevuse poole kõigis kolledžielu valdkondades.
 • Meie lõpetajad on täielikult valmis astuma järgmisi samme oma hariduse, ametite ja suhete vallas.
 • Kõik akadeemilised ja üliõpilaselu programmid on läbi imbunud kristliku kogukonna väärtustest, kingituste eest hoolitsemisest ja maailma teenimisest.

Väärtused

Suurepärane
Püüdke saavutada kõrgeid tulemusi kõigil kursustel, programmidel ja tegevustel, mõõtes meie tulemusi aktsepteeritud saavutusstandarditega. Andke ja oodake üksteiselt parimaid jõupingutusi õpetamisel ja õppimisel. Julgustada loovust, uudishimu ja kriitilist mõtlemist.

kristlik kogukond
Kutsuge õpilasi järgima Kristust ja looma ülikoolilinnakus Kristuse-keskset kogukonda.

Kultuur
Tähistage tausta ja kultuuride erinevusi ning tehke kõik endast oleneva, et üksteiselt õppida.

Suhted
Looge ruumi ja aega suhete arendamiseks, et õppejõud, üliõpilased ja töötajad koos õpiksid.

Loovus
Püüdke läbi murda uute õppimis- ja teenimisviiside poole.

Korraldamine
Hoolige meile usaldatud rahaliste, füüsiliste, vaimsete ja emotsionaalsete ressursside eest. Olge keskkonna eest hoolitsejana ja töötage jätkusuutlike rajatiste ja tavade väljatöötamise nimel.

Rõõm
Modelleerige elurõõmsat elu, tehes innukalt tööd selle nimel, et saavutada huumor ja lõbus.

Läbipaistvus
Jagage teavet meie tulemuslikkuse, rahanduse ja tulevikuplaanide kohta organisatsioonis, meie toetajate ja nendega, keda teenindame.

Hooliv
Käituge kaastundlikult ja ausalt, austades kõiki.

Statistika

 • Rahvusvahelised üliõpilased:

  14%

 • 0
 • Õpilaste ja õppejõudude suhe:

  9 kuni 1

Ülikooli omadused

Ülikoolilinnaku tegevused

Ülikoolilinnaku tegevusi kavandavad ja viivad läbi ülikoolilinnaku tegevuste koordinaatorid ja ülikoolilinnaku tegevuste juhatus (CAB), mis koosneb kuuest valitud üliõpilasest. Eesmärk on pakkuda kõigile ülikoolilinnaku kogukonna liikmetele sõprus- ja puhkusevõimalusi pakkuvaid tegevusi.

Aastaringselt on saadaval lai valik üritusi, sealhulgas filmiõhtud, kohvikud, keegliõhtud, uisutamine, huulte sünkroonimise lahingud ja mänguõhtud.

Kolledž käsitleb neid tegevusi iga õpilase emotsionaalse, sotsiaalse ja füüsilise arengu lahutamatu osana.

Klubid

Hesston College toetab selliste klubide korraldamist, mis pakuvad õpilastele võimalusi konkreetsete huvivaldkondade edasiseks uurimiseks. Klubide hulka kuuluvad Travel Kansas, kudumis-, küpsetusklubi, amatöörraadio ja multikultuurne klubi. Esialgu peab iga klubi esitama kirjaliku ettepaneku ülikoolilinnaku tegevuste koordinaatoritele, kes kiidavad heaks klubi arendamise. Igal klubil peab olema õppejõud või töötaja, kes on aktiivne sponsor ja peab reklaamima Hesston College missiooni. Taotluse alusel on saadaval piiratud rahalised vahendid. Taotlused tuleks esitada kirjalikult ja esitada ülikoolilinnaku tegevuste koordinaatoritele. Iga klubi esitab aastalõpu aruande, et teha kokkuvõte klubi aasta tegevustest ja aidata kaasa tuleviku planeerimisele.

Stutzmani retriidikeskus

Stutzman Retreat Center asub Hesstonist umbes kuue miili kaugusel. 17 aakri suurune keskkond sisaldab tiiki, maalähedases stiilis palkmaja, mitmeid piknikualasid ja jalutusradasid.

Dycki tasandiku arboreetum

Dyck Arboretum of the Plains on kogukonna haridusvõimaluste keskkond ja koht, kus külastajad võivad tulla loodust nautima või vaikselt mõtisklema. See koosneb 25 aakrist ja asub ülikoolilinnakust ühe kvartali lõuna pool. Dycki arboreetumi külastus- ja hariduskeskuses on dendraariumide kontorid ning õppesaal arboreetumi ja kogukonnaprogrammide jaoks. Prairie Pavilion on mitmeotstarbeline koht koosolekute, vastuvõttude, pulmade ja ametlike õhtusöökide jaoks. Arboreetum on loodud selleks, et tekitada teadlikkust Kansase looduslikust ilust, rõhuasetusega Kansase päritolu puudel, põõsastel, lilledel ja heintaimedel ja/või preeria omadustel. Lisaks tihedatele istandustele on kujunduse osaks avatud alad, mis tuletavad külastajale meelde tasandike avarust.

  Sisseastumised

  Hesston College võtab vastu need üliõpilased, kes saavad kasu kolledži hariduskeskkonnast ja kes panustavad ülikoolilinnaku kogukonna ühisesse ellu. Kandidaadid, kes soovivad omandada ülikoolis Hesston College kraadi, peavad olema lõpetanud akrediteeritud keskkooli või sellega samaväärse kooli. Sissepääs antakse pärast kandidaadi akadeemilise lubaduse, sotsiaalse iseloomu ja edupotentsiaali hoolikat läbivaatamist. Hesston College ei diskrimineeri vanuse, soo, rassi/etnilise päritolu, usutunnistuse või puude alusel. Kandidaadid, kes ei ole lõpetanud keskkooli, kuid on sooritanud üldharidusliku arengu testid (GED), võetakse vastu ametlike testitulemuste alusel. Iga Hesston College taotleja vastuvõtmist kaalutakse allolevate näitajate alusel. Iga näitaja tõendid võivad hõlmata, kuid mitte ainult, ametlikke akadeemilisi dokumente, üliõpilaste teabevorme, isiklikke viitevorme või isiklikku kontakti taotlejaga. Mis tahes kriteeriumi täitmata jätmine võib kaasa tuua akadeemilise lepinguga nõustumise või taotluse tagasilükkamise.

  Akadeemiline lubadus

  • Gümnaasiumi väljavõte näitab kaalumata kumulatiivset GPA-d, mis on 2,5 või rohkem, ja kolledži õiend (kui see on kohaldatav) näitab kumulatiivset GPA-d 2,0 või rohkem.
  • Ärakirja analüüs näitab sobiva keskkooli õppekava või GED tunnistuse edukat läbimist.
  • Standardiseeritud saavutuste test ACT või SAT vormis on lõpetatud ja tulemused edastatakse aadressile Hesston College .
   • ACT lugemisskoor on 15 või kõrgem ja ACT liitskoor on 15 või kõrgem.
   • SAT-i tõenduspõhise lugemise ja kirjutamise sektsiooni skoor on 410 või kõrgem ja SAT-i liitskoor on 830 või kõrgem.
   • ACCUPLACER lugemisskoor on 236 või rohkem. (ACCUPLACER on vastu võetud ilma ACT- või SAT-skoorita õpilastele või õpilastele, kes on olnud keskkoolist väljas vähemalt ühe aasta. Kui õpilane on keskkoolist väljas olnud vähem kui aasta ja tal puudub ACT või SAT-skoor, ACCUPLACER võib pakkuda. Õpilased peavad saavutama 236 või rohkem kõigis osades või võivad astuda akadeemilisele lepingulisele vastuvõtule.)
  • Näitab akadeemilist valmisolekut teha kõrgkooli tasemel töid (klassi järgu, kursusetööde ranguse või muude akadeemiliste näitajate alusel).

  Sotsiaalne tegelane

  • Näitab sobivaid sotsiaalseid suhtlusi.
  • Annab positiivse panuse ülikoolilinnaku kogukonnale.
  • Suudab elada iseseisvalt, hallates selliseid asju nagu ajakava, enesehooldus ja rahaasjad.

  Edu potentsiaal

  • Mõistab kasutaja Hesston College ootusi ja suudab järgida sätestatud kogukonna standardeid.
  • Väljendab isiklikke ja akadeemilisi eesmärke kolledžis osalemiseks.

  Kandidaadid, kes ei vasta nendele kriteeriumidele, vaatab üle akadeemilise lepingulise vastuvõtukomisjon, mille valib ja juhatab sisseastumisosakonna asepresident ning kuhu kuuluvad: üliõpilaselu asepresident, akadeemiline dekaan ja vastuvõtunõustaja.

  English Language Requirements

  Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

  Asukohad

  • Hesston

   Hesston, Ameerika Ühendriigid

  Küsimused