Keystone logo
© Eva Dang
Heythrop College - University Of London

Heythrop College - University Of London

Heythrop College - University Of London

Sissejuhatus

Juba üle 400 aasta, Heythrop College on spetsialiseerunud uuring filosoofia ja teoloogia. Siin neid teemasid ei ole pelgalt osakondade suurem asutus; Kogu College on pühendatud oma uuringus. Meie õpilased on juurdepääs üks parimaid raamatukogusid oma valdkonnas, ja on õpetanud üks suurimaid õppejõudude nendes valdkondades. Meil on unikaalne kogukonna teadlased, kirglik arutada ja uurida filosoofia ja teoloogia kontekstis tänapäeva maailmas ja mitmekesine linna London.

Heythrop on ka osa suuremast kogukonnast University of London. Kuna kolleegium, me kasu Londoni Ülikooli kõrge rahvusvaheline maine, mis meelitab üliõpilasi üle kogu maailma. Kui õpinguid teid, Londoni Ülikooli nimi saab kohe tunnustada ja austada.

Enamik meie õpilased väidavad küll, et see on Heythrop väiksemate, inimeste kogukond umbes 1000 õpilast ja personal, nagu tõmbekeskuseks õpib siin. Pakume väga isiklikku lähenemist uurida ja tagada, et kõik meie õpilased on toetada nende akadeemiliste, sotsiaalsete ja karjääri pursits meie ülikoolilinnakus facitiies ja teenuseid ning meie sidemed Londoni Ülikooli ja teiste liikmesriikide kolledžites.

"Tihedalt seotud kogukonda et Heythrop pakub loob rohkem isiklikku ruumi, tagades iga idee on õigus olla ära kuulatud." - 3. Aasta BA Filosoofia õpilane

Asukohad

  • London

    Heythrop College, University of London, Kensington Square , W8 5HN, London

    Küsimused