Keystone logo
Haute Future Fashion Academy

Haute Future Fashion Academy

Haute Future Fashion Academy

Sissejuhatus

ACADEMY

Kõrgem Academy of Fashion and Design (HFFA) - uuenduslik õppeasutus, mis koolitab spetsialiste kõrgeima taseme valdkonnas Fashion Suite, haute couture ja kontseptsiooni disaini.

Akadeemia asutati Milan - tunnustatud maailma pealinna moe ja disaini. Eesmärk Akadeemia - koolitus uue põlvkonna loominguline direktorid (kunstiline juht) ja tippjuhid strateegilise juhtimise Suite.

Avant-garde õpetamise meetodist Akadeemia muutused lähenemine edasise arengu interdistsiplinaarset haridust ja on suunatud jätkamine traditsioone hoolikalt viimistletud «Made in Italy».

MEETOD HFFA

Tänu pidevalt muutuvate nõudmistega loomise protsessi mood, hea viimistletud ja kunstilise eneseväljenduse täna jälle kõrgustel. HFFA meetod annab õpilastele korraliku culturological baasi ja jätkusuutliku disaini oskusi loominguline protsess, mis on kindlasti süsteemi siseneda moe ja saavutada edu.

Integreeritud uuenduslik akadeemiline õppekava ja loodud suhted juhtivate organisatsioonide ja marki moetööstus võimaldab HFFA saada tippkeskust õpilased ja võrdlusmaterjaliks ettevõtted, kes soovivad investeerida moderniseerimine selles strateegilises sektoris.

CAMPUS

Campus HFFA asub ajalooline keskus Milan, mõne sammu kaugusel Duomo ja Via Montenapoleone (kuulsa "Fashion Square"), istuvad strateegilise positsiooni vahel kontorid moe maja ja butiike. Akadeemia asub seinad kuulsate Instituut SIAM (Society of Arts and Crafts) - üks vanimaid õppeasutused Itaalia, mis asutati 1838. aastal, enne rahvuslik ühendamine Itaalias. SIAM on alati toetanud uusi ideid ja leiutisi ja teinud tohutu panuse nii Milan ja kogu riigis.

Lisaks Vana-Rooma müüride, hoone pindala on üle 5000 m² ka teisi olulisi ajaloolisi ja kultuurilisi väärtusi, sealhulgas uskumatu aulas, kes võõrustab loengud HFFA ja kuulsa raamatukogu nimega Carlo Cattaneo, mis on rohkem kui 6500 raamatut ja käsikirja, alates XVIII sajandist. See on tõeline kultuuri oaas linna südames kahe suure mugav haljastatud hoov ning panoraamvaatega terrass. Siin, kõik on läbi mõeldud maksimaalse mugavuse õpilastele.

Akadeemia on avatud alates 08.00 kuni 22.00 ja pakub tohutuid võimalusi sotsialiseerumine, piiramatu juurdepääs klassiruumis, Mac arvutid koos vajaliku tarkvara ja kiire Interneti-ühenduse Wi-Fi.

Klassiruumid ja laborid

Klassiruumides, varustatud Mac arvutit ja tasuta WiFi-ühendus, tänu edukale kombinatsioon disain ja tehnoloogia, et luua hubane töökeskkonna.

Lisaks auditooriume ja annab spetsialiseerunud laboris klassid - Atelier, parfüüm Laboratory ja stuudio helikujundus. Praktiline klassid läbi kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistid aitavad tutvuda tehnoloogia ja seadmed.

LIBRARY moe ja disaini

Lisaks vana raamatukogu Instituudi Society of Arts and Crafts (SIAM), Akadeemia on oma rikkaliku raamatukogu moe ja disaini. Rohkem kui kuus miljonit raamatut ja väljaanded vanu käsikirju viimaseid väljaandeid on alati olemas uurimis- või uut teavet nii üliõpilased ja spetsialistid.

Mobiilsideteenuste Tudengile

HFFA on esimene Academy of Higher Education, mis on uuenduslik mobiilne teabe haldamise süsteem. Tõepoolest, kasutades rakendusi nutitelefonidele ja tabletid, õpilased on alati käepärast viimased uudised kursused, ajakava klassid ja klassiruumid. Igal ajal, isegi pärast lõpetamist, saad kaugjuurdepääsu materjalide meie Virtual Library: raamatud, teksti, õpikud, ajakirjad ja muud informatsiooni ..

Asukohad

  • Milan

    via santa marta, 18

    Küsimused