We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Sissejuhatus

Rohkem kui 160 aastat innovatsiooni kaudu tulevikku loonud Furtwangeni Ülikool (HFU) on uhke oma enam kui 160-aastase kvaliteetse õppetöö, rakendusuuringute ja tugeva rahvusvahelise orientatsiooni üle. Oleme Saksamaa ülikoolide liigatabelis kõrgel kohal nii üliõpilaste kui ka tööandjate seas ning meie suurepärane maine meelitab õpilasi üle kogu Saksamaa ja rohkem kui 80 riigist üle maailma. Kolme ülikoolilinnaku, kümne teaduskonna ja enam kui 60 uuendusliku ja praktilise kraadiõppega nii bakalaureuse- kui ka magistriõppes pakub HFU laia valikut akadeemilisi võimalusi. Meie üliõpilased saavad kasu suurepärastest õppimistingimustest väikeste õpperühmadega ja isiklikust kontaktist professoritega. Pakume ka suurepäraseid tugiteenuseid ja -rajatisi, sealhulgas ülimoodsaid laboreid, kõrgtehnoloogilist IT-infrastruktuuri ja üht parimat raamatukogu Saksamaal. See kõik annab suurepärase õppimiskogemuse esmaklassiliste tööväljavaadetega. Miks peaksite meid valima?

 • Kaasaegsed uuenduslikud kraadiõpped
 • Kvaliteetne õppe- ja teadustöö
 • Tipptehnoloogia alane koolitus
 • tugeva praktilise elemendiga
 • Keskenduge tööga seotud oskustele
 • Kraadiõppe rahvusvaheline fookus
 • Optimaalne õpilaste tugi ja juhendamine
 • Suurepärased töövõimalused

HFU Business School on kindlalt väljakujunenud tippkeskus, mis on tuntud oma teedrajava vaimu ja dünaamilise atmosfääri poolest. Alates meie asutamisest 1995. aastal on meie juures lõpetanud üle 1000 ärimehe. Pakume täielikult akrediteeritud kõrge reitinguga ärikraade, mis on kohandatud rahvusvahelise tööturu vajadustele. HFU Business Schoolis omandate kõrgeima kutsekvalifikatsiooni, mis võimaldab teil edukalt osaleda 21. sajandi globaalses majanduses. Ja see on lubadus! Lõuna-Saksamaa Schwarzwaldi piirkonna looduskaunist ümbritsetud HFU Business School pakub teie õpinguteks ideaalset keskkonda.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

 • Villingen-Schwenningen

  Robert-Gerwig-Platz 1, 78120, Villingen-Schwenningen

  • Baden-Baden

   Jakob-Kienzle-Str.17, 78054, Baden-Baden

   Küsimused