Keystone logo
Hijiyama University

Hijiyama University

Hijiyama University

Sissejuhatus

Hijiyama University ja Hijiyama juuniorikolledži, mille nimi pärineb Hiroshima kesklinnas asuvast väikesest rohelisest künkast, päritolu pärineb 1939. aastal loodud Hiroshima Showa naiste keskkoolist, mis on spetsiaalselt määratud õpilaste õpetajakooliks. Hiroshima kirjandus- ja teadusülikoolist (praegu National University Corporation, Hiroshima University).

Meie institutsiooni rajamisfilosoofia on „Püüdelda Jaapani traditsioonilise ideaali poole püsivuse kohta elus.” Seda filosoofiat sümboliseerib Hijiyama, mis on Hiroshima kodanikele väärtuslik maamärk, mis on saatnud sõnumeid rikaste ja looduse ja inimeste rahumeelne kooseksisteerimine ning kunsti ja kultuuri üldine väärtus.

Hijiyama University ja Hijiyama Junior College teevad nüüd radikaalseid haridusreforme ning tulevad paindlikult toime aja ja ühiskonna muutustega. Edendame kohaliku piirkonnaga tihedalt seotud haridust ja teadustööd ning saadame välja inimesi, kes saavad kaasa aidata rikka kohaliku ühiskonna loomisele.

Meie ülikool asub kaunil mäenõlval nimega Amazu, kust avaneb suurepärane vaade Ota jõele, mis on Hiroshima kodanike jaoks veel üks vaimne maamärk. Üle jõepinna puhuvad tuuled kannavad nelja aastaajaga kooskõlas erinevaid sõnumeid. Samamoodi puhub Amazu ülikoolilinnakus tuul nimega "Hijiyama tuul" ja kannab sõnumeid, mida tahame teile edastada. Meie siiras soov on, et oma noore ja värske tundlikkusega leiaksite selle "Hijiyama tuule", nautides samal ajal oma ülikoolilinnaku loenguid, seminare ja kooliväliseid tegevusi. Loodame ka, et loote uue Hijiyama tuule, mis on väärt 21. sajandit. Usume kindlalt, et see "Hijiyama tuul" puhub jätkuvalt soodsa tuulena teie meeltes ja südames, et aidata teil oma unistused kogu eluks täide viia

Asukohad

  • Hiroshima

    Hiroshima, Jaapan

    Küsimused