Keystone logo
Hochschule Furtwangen

Hochschule Furtwangen

Hochschule Furtwangen

Sissejuhatus

Furtwangeni ülikool (HFU) on juhtiv ülikool Saksamaal ja seda iseloomustavad tippkohad järgmistes valdkondades:

Kõrge kvaliteet ja innovatsioon õpetamisel

Praktiline asjakohasus koostöö kaudu ettevõtetega

Rahvusvaheline koostöö

Rakendusuuringud

Hariduse ja elukestva õppe jätkamine

Kvalifikatsioon ja motivatsioon

Sotsiaalne vastutus ja tuleviku kaitsmine

Furtwangeni ülikooli põhitegevus on teaduspõhine, praktiline koolitus ja täiendõpe. Interdistsiplinaarse tööga ületatakse traditsioonilised ainepiirid. HFU on liider inseneri, IT, äriinformaatika, tööstustehnika, meedia, rahvusvahelise äri ja tervise valdkonnas. Ülikool kohandab oma teenuste valikut pidevalt tulevikku suunatud arengutega. Eesmärk on viia andekad noored tulevikku suunatud õppekursustel kvalifitseeritud, riiklikult tunnustatud kraadideni, mis avavad neile keskmisest kõrgemad professionaalsed võimalused. Samal ajal soovime edendada nende arengut vastutustundlikeks, enesekindlateks isiksusteks, kes arendavad ja esindavad iseseisvalt probleemilahendusi.

Lisaks annab meie ülikool oma panuse nii ettevõtluse ja ühiskonna uuendustegevusse ja kvalifikatsiooni tõstmisesse kui ka noorte teadlaste edendamisse rakendusele suunatud teadusuuringute ja teadusliku koolituse kaudu.

Kõrge kvaliteet ja innovatsioon õpetamisel

Meie eesmärk on kvaliteetne, praktikale orienteeritud ja teaduslikel põhimõtetel põhinev erialane koolitus. Meie õppekursused laienevad nii bakalaureuse- ja magistriõppele kui ka erialasele koolitusele ülikooli tasandil. Ülikool annab teadusliku, tehnilise ja metoodilise pädevuse kvaliteedikontrollitud bakalaureuse- ja magistrikursustel. Täiustame pidevalt oma kursusi ja kvalifikatsiooni ning kasutame atraktiivses õppekeskkonnas uuenduslikke õppemeetodeid. Kursus annab interdistsiplinaarseid, rakendustele suunatud teadmisi vajalike kutseoskuste iseseisvaks edasiarendamiseks. Põhikvalifikatsioonide edendamine tugevdab õpilaste pädevusi ja aitab kaasa nende isiksuse kujunemisele.

Asukohad

  • Furtwangen

    Robert-Gerwig-Platz,1, 78120, Furtwangen

    Küsimused