Keystone logo
Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Hochschule Stralsund – University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Tere tulemast HOST ! Kas sa mõtled siin õppida? Või kas olete huvitatud õppeperioodist või praktikast välismaal? Kas olete ülikooli õppejõud või personali liige, kes sooviks rohkem teada saada töötajate liikuvusest teadusuuringute, õpetamise või ametialase arengu osana või rahvusvahelise ülikooli partnerluse alustamisest? HOST Internationali teenus pole just see, mida te olete otsinud!

Välja minema

Muude kultuuride tundmaõppimine välismaal viibimise ajal on unustamatu ja rikastav kogemus. Kas õppimine, internatuuri tegemine või välismaal töötamine lubavad välismaal viibimise ajal mitte ainult parandada oma keelt ja kultuuridevahelisi oskusi, vaid ka oma teadmisi ja oma professionaalset ja isiklikku võrgustikku. See kõik on märkimisväärne vara teie CV - vara kogu oma elu!

Miks HOST?

Hochschule Stralsund - rakenduskõrgkool on noor ja innovatiivne ülikool ülikoolilinnas Saksamaa kirdeosas. HOST pakub kaasaegse varustuse, suurepärase personali-õpilaste suhte ja fantastiline positsiooni Läänemerel asuva Strelasundi kõrval, kus on parimad tingimused õppimiseks, teadustööks ja elukvaliteedi parandamiseks. Sellepärast juhatab ta korrapäraselt kõrgemate positsioonide saamist Saksa ülikoolide pingereas.

Praktika-orienteeritud, dünaamiline, rahvusvaheline

Tulevased üliõpilased saavad valida 27 akrediteeritud bakalaureuse- ja magistriprogrammi saksa või inglise keeles ning ühe diplomi programmi. Pakutavad programmid hõlmavad mitte ainult traditsioonilisi kursusi, nagu ehitus, elektrotehnika ja ärijuhtimine, vaid ka uusi ja innovatiivseid programme, nagu infotehnoloogia turvalisus ja mobiilsüsteemid, motospordi ehitus või turismiarendusstrateegiad. Praegu õpib kolmes koolis ligikaudu 2200 õpilast 36 riigist - ärijuhtimine, inseneritöö, elektrotehnika ja informaatika. See ei pruugi olla nii palju kui teistes suuremates linnades rakenduskõrgkoolides - kuid peale selge praktika suuna, on ennekõike isiklik järelevalve, mis tagab õpitulemuste edu. Ja: ülikoolil pole lihtsalt pingevaba õhkkond, vaid ka peresõbralik sertifitseerimine ja see on täielikult ligipääsetav puuetega inimestele. Seda nimetatakse HOSTiks!

Innovatsioonimootor, mis aitab vältida ekspertide puudust

HOST on üks tähtsamaid institutsioone Mecklenburg-Vorpommerni kõrgelt kvalifitseeritud ekspertide koolitamiseks. Lõppude lõpuks meie suurepäraste edetabelite programmid on kõrgelt hinnatud, mitte ainult meie regioonis, vaid kogu Saksamaal ja välismaal. Peaaegu kõiki programme saab uurida ka kahe programmi raames, kus on palju praktikat. Selleks teeb ülikool koostööd mitmete ettevõtetega. Samal ajal, oma praktilise uurimistööga, on HOST riigi tööstuse jaoks oluline impulssitöötaja.

Tegevused ja Läänemaa HOST-ülikoolis

Ja kuna õppimine on loomulikult oluline osa, kuid mitte kõik, on ülikoolilinnakus pakkumine palju. Näiteks õpilaste projektimeeskonnad, Baltic Racing ja ThaiGer töötavad välja kõrgeimal tasemel võidusõiduautod. Hiljuti võitis HOST isegi Euroopa meistrivõistluste pealkirja. SUSi üliõpilasfirmade nõustajad toetavad ettevõtteid kogu piirkonnas. Carpe Diem eV korraldab erakondi, kultuuriüritusi ja legendaarset Campuspektakelit. Campus pakub laia valikut spordiüritusi. Ja muidugi on ülikoolil oma purjelaev. Ja ärge unustage: lähima liivarandu on vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel ülikoolilinnast ...

Kõrge elukvaliteet, madalad rendikulud

Õppimine Stralsundis on veel üks oluline eelis: elamiskulud on palju madalamad kui paljudes teistes kõrgkoolides. Stralsundis pole mingit probleemi, kui leida kesklinnas väga hea hinnaga odavat korterit. Samal ajal pakub Student Services elamissaalides odavaid tube. Esiletõstmine: õpilasküla "Holzhausen" asub ülikoolilinnakus!

Stralsund ja selle ümbrused pakuvad suurepärast elukvaliteeti. Ülikooli saab näha Rügeni saarelt - Saksamaa päikesepaistelisest saarest. Mitte ükski, vaid kaks rahvusparki, mis võimaldavad fantastilisi looduse kogemusi. Hanseatic town on UNESCO maailmapärandi nimistusse ja atraktsiooniks külalistele kogu maailmast. Palju vaba aja veetmise võimalusi ja rikas kultuuri- ja erakorralisi programme tagavad linna pideva laienemise.

Kas soovite saada suurepärase taseme ja tutvuda erilise kohaga? Tule Stralsundisse. Ootame teid tervitades meie kosmopoliitlikku ülikooli!

Asukohad

  • Stralsund

    Zur Schwedenschanze,15, 18435, Stralsund

    Küsimused