Keystone logo
Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Teie karjäär on heades kätes!

3500 üliõpilast, kolm atraktiivset teaduskonda ja kõrge rahvusvahelisus – see on Wormsi rakendusteaduste ülikool.

Ärikorralduse ja infotehnoloogia suunitlusega riigiülikool on üks väiksemaid õppeasutusi riigis. See on täpselt meie tugevus! Inimesed tunnevad üksteist ülikoolilinnakus ja selge ülesehitus muudab alustamise lihtsaks.

Õppekavad jagunevad kolmeks läbivaks ainevaldkonnaks: arvutiteadus, turism/transport ja majandus. Kuna peaaegu kõiki kraadiõppe programme saab õppida duaalses süsteemis, anname oma üliõpilastele juba varakult võimaluse omandada erialaseid kogemusi.

Rahvusvaheline

Wormsi ülikooli eripäraks on selle rahvusvaheline orientatsioon, kus on üle 180 partnerülikooli enam kui 50 riigist üle maailma. Lisaks on tudengitel võimalus omandada rahvusvaheline topeltbakalaureuse või isegi topeltmagistri kraad. Kultuuridevaheline ja kosmopoliitsus on meie ülikoolilinnaku elu tunnusjooned.

Interdistsiplinaarne

Meie ülikoolis elame just nendes kompetentsides, mida tulevases töömaailmas vaja läheb. See hõlmab eelkõige interdistsiplinaarset vahetust osakondadevaheliste projektide kaudu. Siin õpivad erinevate õppesuundade ja osakondade üliõpilased tundma liideseid teiste erialadega ning kogevad koostöö kaudu varakult, kuidas erinevaid vaatenurki ja huvisid saab hiljem omavahel kombineerida ja tulusalt kokku viia. Uuenduslik projektitöö pole mitte ainult lõbus, vaid soodustab ka meeskonnatööd ja leidlikkust. Õppetöö toimub optimaalsetes ja kaasaegsetes tingimustes.

Heades kätes

Lisaks hariduslikule aspektile toob kraadiõppeprogramm uusi väljakutseid. Meie ülikool pakub siin laia valikut nõustamisteenuseid ja pakub tuge ülioluliste küsimuste korral, mis võivad tekkida kraadiõppe programmi alguses või selle käigus. Pädevad õppenõustajad on kontaktisikutena Internetis või isiklikult igal ajal kättesaadavad. Lisaks korraldavad nad laias valikus töötubasid ja loenguid individuaalse õppeedukuse juhtimisest ning pakuvad õpilastele orienteerumist algusest peale.

Meie kesklinna ülikoolilinnak kutsub teid tundma end koduselt oma lühikeste vahemaadega. Nibelungeni ja Lutheri linn Worms pakub ka arvukalt kultuuri-, spordi- ja turismivõimalusi ehk ideaalset tasakaalu õppimise kõrval.

Asukohad

  • Worms

    Erenburgerstraße,19, 67549, Worms

Küsimused