Keystone logo
Hohai University

Hohai University

Hohai University

Sissejuhatus

Riiklikest Hohai University esimestena majanduse ja juhtimise kursusi, kuna Hohai University ärikool asutati 1983. aastal. Viimase kolme aastakümne jooksul on meie kool kasutanud missiooni teadmised ja ärieliidiks saamine ”. Kool on koos õppejõudude ja üliõpilastega pühendunud majanduskasvule ja innovatsioonile, võttes kasutusele arengumudeli, mis hõlmab haridust, teadusuuringuid, nõustamist ja koolitust. Selle raames on hea uuendus koos õpilaste ja õpetajatega koos loonud rahandusele, tööstusele ja ettevõtlusele, juhtimisteadusele ja projektijuhtimisele spetsialiseerunud kooli. Koolil on doktorikraadi, magistriõppe (sh MBA ja inseneri magistriõpe) ning bakalaureuse tasemel palju erinevaid kraadiõppe võimalusi.

Hiina ühiskonna ja selle majandussuundumustega kohanemiseks on kool distsipliinide ja organisatsioonide loomisel rakendanud standardset rahvusvahelist normi. See on hoidnud end kursis talentide koolituse ja teadusuuringutega ning tugevdanud kursuste rakendamist ja õpilaste reaalsetes oskustes. Seega on kool kooli juhtimise ja tervikliku tugevuse poolest jõudnud riigi tippkoolide hulka.

Kogukonnale suunatud ja laienevad kontaktid on kooli oluline põhimõte. Seetõttu on kool loonud koostöö- ja vahetussuhted Maailmapanga ning paljude akadeemiliste organisatsioonide ja ettevõtetega Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Austraalias, Euroopas, Hongkongis ja Taiwanis. Lisaks on kool teinud pikaajalist koostööd sadade mandriettevõtetega.

Ajalugu edeneb, ühiskond areneb. Tagasi vaadates on meie süda uhkust täis. Tulevikku vaadates on meil veel täita sügav ülesanne ja pikk tee minna. Inimühiskond on astunud 21. sajandisse, kus võimalused ja väljakutsed eksisteerivad koos. Oma innukusega teha edusamme koos kogukonna hoole ja toetusega usume kindlalt, et Hohai University ärikool teeb kindlasti kindla sammu parema tuleviku poole.

Asukohad

  • Nanjing

    Xi Kang Lu,1, , Nanjing

    Programmid

    Küsimused