Keystone logo
Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Sissejuhatus

Hokkaido teadusülikool on põhjalik ülikool, kus on 4 teaduskonda ja 13 osakonda. Selle eelkäija Hokkaido teadusülikool muutis 2014. aastal terviseteaduskonna loomisel oma nime praeguseks kooli nimeks. Lisaks ühendati 2018. aasta aprillis Hokkaido teadusülikool ja Hokkaido farmaatsia kolledž uue Hokkaido ülikooli moodustamiseks. teadusest.

Ülikoolis on masinaehituse osakond, infotehnoloogia osakond, elektri- ja elektroonikatehnika osakond, arhitektuuriosakond, inseneriosakonnas linnakeskkonna osakond, 6-aastane apteegiosakond apteegiosakonnas, tervishoiu osakond hooldusosakond, füsioteraapia osakond, jäsemete proteesimisosakond, kliinilise tehnika osakond ja ravi. Radioloogiaosakonnas ja tuleviku disaini teaduskonnas on meediadisaini osakond ja inimsotsioloogia osakond ning loodud on inseneriteaduskond, farmaatsiateaduste kõrgkool ja terviseteaduste kõrgkool. See on suur ülikool.

Lähtudes asutajavaimust, loosungi all "+ Professional", vaadates kiiresti muutuvat ühiskonda, universaalset inimlikkust, suhtlemisoskust, probleemide lahendamise oskust, juhtimisoskust jne, mida ühiskonnaliikmetena nõutakse Meie eesmärk on areneda "+ Professionaalne "inimressursid, kellel on igas valdkonnas kõrged teadmised, omandades samal ajal põhivõimetena omadused.

Lisaks kogukonnapõhisele haridusele ja akadeemilisele uurimistööle tahaksime ühiskonda panustada teadustöö tulemuste ühiskonda naasmise ja inimressursside arendamise kaudu.

Aastal 2020 mängime oma osa selles, "elame paremini", "sööme paremini" ja "elame paremini", mis on otseselt seotud inimeste eluga, näiteks inimkonda kimbutavate haiguste ületamine ning toidu- ja keskkonnaprobleemide lahendamine. Selleks, et aidata kaasa piirkonna ja inimeste tervise ja heaolu edendamisele läbi eluteaduse uuringute, mis aitavad kaasa Põhja piirkonnale, oleme hiljuti loonud "Põhjamaa eluteaduse loomise uurimisinstituudi".

Jätkame oma panuse andmist Hokkaidole ja seame eesmärgiks olla ülikool, mis areneb koos piirkonnaga.

Asukohad

  • Asahikawa

    Asahikawa, Jaapan

    Küsimused