Keystone logo
Holy Family University  School of Business Administration

Holy Family University School of Business Administration

Holy Family University  School of Business Administration

Sissejuhatus

Ärimaailm on põnev ja pidevalt arenev. Ettevõtluskõrgkool valmistab teid ette tulevikuks - hoolimata sellest, kas alustate oma ärikarjääri, muudate karjäärisuundi, alustate ettevõtet või kaalute kraadiõppe lõpetamist. Õpid omaks võtma tehnoloogia, vaatama ettevõtet üha globaalsema objektiivi kaudu ning suhtuma kolleegidesse lugupidavalt ja kaastundlikult. Praktilise ettevõtluskogemuse saate praktika kaudu oma õppesuuna tööandjatega.

Meie kursusi pakutakse mitmel viisil, et pakkuda maksimaalset paindlikkust kraadinõuete täitmisel: näost näkku, segatud ja täielikult

Valmistame ette oma äri lõpetanud edukaks karjääriks. Võrreldes teiste Philadelphia kolledžitega on meie äri lõpetanutel mõned parimad tulemused:

Hõivatud täiskasvanud õppijatele, kes soovivad kas lõpetada kraadi või alustada seda, mille nad on aastaid edasi lükanud, pakume ka äriprogramme, mis on mõeldud täistööajaga töötavatele, pere haldamiseks või karjääri muutvatele töötajatele.

Suuremeelse ülekandekrediidi poliitika, sealhulgas elukogemuse eest vastutava krediidi poliitika, võite leida, et saate oma äri kraadi Püha Pereülikooli kiirete kraadiõppeprogrammide kaudu palju kiiremini täita. Klassid pakutakse õhtul ja viiakse läbi paindlikes vormingutes, sealhulgas näost näkku, segatuna ja veebis

Asukohad

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    Küsimused