Keystone logo
Houston Baptist University

Houston Baptist University

Houston Baptist University

Sissejuhatus

Houston Baptist University pakub intiimset kolledžikeskkonda Ameerika Ühendriikide ühe elujõulisema ja mitmekesisema linna südames: Houstonis, Texases. Üliõpilasena HBU-sse tulek on midagi enamat kui raamatud, testid ja loengud. See on astumine kogukonda, kus iga inimest tunnustatakse eraldiseisva indiviidina. HBU püüab mitte ainult arendada iga õpilast akadeemiliselt, vaid ka vaimselt, füüsiliselt ja suhteliselt. Keskmiselt 25 klassi õpilasega saavad enam kui 3000 HBU õpilast isiklikku tähelepanu, mida nad tahavad ja vajavad.

Kaunis 100 aakri suurune ülikoolilinnak asub vaid mõne minuti kaugusel linna jõudsast kesklinna rajoonist ning töö-, praktika- ja lõbustusvõimalused ümbritsevad seda. Ülikoolil on väga mitmekesine üliõpilaskond, mille etniline koosseis sarnaneb Ameerika suuruselt neljanda linna omaga. Ehkki HBU on kristlik institutsioon, on üliõpilaskonnas esindatud veel mitmeid maailmareligioone, mis lisavad institutsiooni mitmekesisust.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Houston

    Fondren Road,7502, 77074, Houston

    Küsimused