We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Sissejuhatus

Äri, turism ja külalislahkus on kõrgeimad tööhõivegeneraatorid, kuid nad vajavad ka kvaliteetset tööjõudu. Seda silmas pidades pakub HTL International School of Hospitality, Tourism, and Languages ​​mitmekesiseid äri-, turismi- ja külalislahkustööstuse õppekavu.

Kooli eesmärkide hulka kuuluvad:

 • Kvaliteetsete uuringute toomine, rõhutades nii ühiskondlikke kui ka tööstusvajadusi.
 • Arendada ja pakkuda kraadiõppe-, bakalaureuse-, diplomi- ja tunnistusteprogramme iseseisvalt ja koostöös riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide / organisatsioonide / tööstusega.
 • Pakkuda suutlikkuse suurendamise koolitusprogramme, töökohal läbiviidavaid koolitusprogramme, ettevõtlusarenguprogramme ja eri tasandi juhtimisarenduskavasid, iseseisvalt ja koostöös riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide / organisatsioonide / tööstusega.

Kõik nende programmid töötati välja koostöös turismimajanduse, tööstusliitude ja akadeemikutega. Kõik kooli õppejõud on täielikult kvalifitseeritud ja kogenud mitmes ettevõttes, turunduses ja turismiga seotud valdkondades nagu ärijuhtimine, digitaalturundus, hotellide haldamine, F

HTL eesmärk on luua ideaalne segu teadmistest, praktilisest kogemusest ja asjakohasusest, et anda õpilastele kindlustunnet ja oskusi, mida neil on vaja töömaailmas edasi liikuda. Mitte ainult tööalase suutlikkuse oskused, mis on igasse kurssi sisse pandud, vaid sektoripõhine "tulevane" karjäär ja tööalase konkurentsivõime teenus pakub abi ja nõuandeid, kursusi ja töökogemuse võimalusi, et aidata õpilastel CV-d pakist välja tunda.

VAHENDID

Koolil on kaks ülikooli: üks neist asub Barcelona kesklinnas, teine Valencia kesklinnas.

AKKREDITATSIOONID / PARTNERLUS

HTL International Hospitality, Tourism and Languages ​​School on Barcelonas ja Lloret de Mari linnavolikogu akrediteeritud erakoolitusasutus. Nad teevad tihedat koostööd Girona ülikooliga, Miguel de Cervantes'i Euroopa ülikooliga, Artesis Plantijn Antwerpeni kooliga. Nad on koostööl põhinev õppeasutus koos Lille'i de Mari, Guantanamo, Tossa hotelli gildidega.

Kool on akrediteeritud Instituto Cervantes'i poolt, mis on Hispaania keele riigiasutus välismaalastele kui eksamikeskused SIELE eksamitele. Nende uuringukavad sisaldavad DELE keele ettevalmistamise moodulit SIEL-i eksamit mis tahes viiest pakutud tasemest A1-lt C1-le.

69114_Accreditations.jpg

ÕPETAJAD

HTLi õpetajad, juhendajad, spetsialistid ja assistendid järgivad oma asutuste põhiväärtusi.

Õppimine: nad toetavad üliõpilaste edu, juurdepääsu haridusele, tehnoloogiate asjakohast kasutamist, kirjaoskuse arendamist, suhtlemist ja ideede vahetamist eri valdkondade ja kohtade vahel, uute mõtte uurimist ja rakendamist ning elukestva õppe läbiviimist.

Discovery: tasuta uurimise abil edendavad nad püsivat õpikogukonda.

Kaasamine: nad hindavad pidevat koostööd oma hariduspartneritega, nende piirkondade kogukondadega ja kolleegidega kogu maailmas.

Saavutused: nad usuvad oma õppurite potentsiaali ning on pühendunud oma õpilaste, õppejõudude, personali ja vilistlaste tipptaseme ja edu edendamisele.

Mitmekesisus: nad hindavad inimeste mitmekesisust kõigis oma mõõtmetes ja on pühendunud õiglase, mitmekülgse ja kõikehõlmava õppe- ja töökeskkonna säilitamisele.

Pidu: nad tähistavad oma õpilaste, õppejõudude, personali, vilistlaste ja nende kogukondade saavutusi.

Jätkusuutlikkus: nad toetavad tervislikku ja jätkusuutlikku keskkonda järkjärguliste tegevustavade kaudu ja edendavad keskkonnateadlikkust.

69151_CitiesInSpain.jpg

BARCELONA KOOLIHALDUS

Barcelona linn on väljapaistva stiiliga ja see on ideaalne koht õppimiseks. Vaikse ranniku ja lumikate mägede privilegeeritud asukoht ning turismi-, spordi- ja vaba aja veetmise võimalused on vähe ime, et nii paljud õpilased on otsustanud Barcelonas liikuda. Kesklinnas paiknev asukoht on võimaldanud HTL-i rahvusvahelisel koolil pakkuda laias valikus suurepäraseid võimalusi, et luua personaliseeritud kutseõppega seotud haridusprotsess.

HTL International Schoolis on neil kaks suurt ülikooli: Barcelona ja Valencia. Koolis saavad õpilased nautida ülikoolilinnakuid, tasuta internetiühendust, veebipõhiseid õppevahendeid, eksamitööde arvutiprogramme, raamatukogusid ja suhtlemisoskusruumi. Lisaks ümbritsevad Barcelona kooli suur hulk vaatamisväärsusi, restorane, spordirajatisi, transpordivõrku, linna randu, muuseume, teatrit ja ostutänavaid.


VALENCIA KOOLIVÕIMALUSED

Valencia on väärt elada mitte ainult paellase pärast. See on Hispaania suuruselt kolmas linn ja kultuuri- ja vaba aja turismi peamine sihtkoht. Meie ülikoolilinnak asub tavalises kesklinnas, nii et saate oma õpingutega ühendada kõik turismi tüübid.

HTL International Schoolis on meil kaks suurt ülikooli: Barcelona ja Valencia. Koolis saavad üliõpilased nautida meie suuri klassiruume, tasuta internetiühendust, online-õppevahendeid, eksamite jaoks arvutikeskusi, raamatukogusid ja suhtlemisoskusruumi. Tänu oma asukohale pakub Valencia ülikool teile palju võimalusi. Kultuurilistest vaatamisväärsustest kuni laiskade päevani rannas, mis on saadaval koolist otse bussiga.

Asukohad

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   Küsimused