Keystone logo
Hult

Hult

Hult

Sissejuhatus

Neile, kes on selleks valmis

Rohkem kui mittetulunduslik ärikool, Hult on dünaamiline mitmekultuuriline kogukond, mis harib, inspireerib ja ühendab maailma kõige tulevikku vaatavamaid äritalente. Me muudame traditsioonilist lähenemist haridusele, kasutades tehes õppimise kogemusi, et muuta õpilaste oskused alates hetkest, kui nad meiega liituvad, erakordseks ärimeheks alates kooli lõpetamisest.

Meie eesmärk onolla maailma kõige asjakohasem ärikool.

Usume, et ärikool peaks andma teile palju rohkem kui kraad. Haridus seisneb ümberkujundamises. Õpilased tahavad oskusi, mis muudavad nende elu. Tööandjad tahavad lõpetajaid, kes muudavad nende ettevõtteid. Ühiskond tahab ettevõtteid, mis muudavad maailma. Nagu kõik muutused, algab see tegevusest.

Keskendudes sellele, mida meie õpilased saavad teha reaalses maailmas, mitte klassiruumides õpitavale teooriale, seame esikohale need oskused ja mõtteviisid, mis on praegu muutuste esilekutsumiseks kõige olulisemad – üksikisiku karjääris ja ettevõtetes, millega nad töötavad. ja ühiskonnas, kus nad elavad. See usk tegevuse kaudu õppimisse ulatub haridusfilosoofiast kaugemale; see on juhtiv jõud iga meie pakutava programmi, iga loodud kursuse ja iga meie juhitava klassi taga.

Need, kes on valmis, tulevad kohale Hult üle kogu maailma, et:

Tehke väljakutseid

Loov probleemide lahendamine ja koostöö on isikliku ja tööalase edu saavutamiseks hädavajalikud. Meie õpilased harjutavad pidevalt seda, mida nad töökohal tegema hakkavad, et luua asjakohane oskuste kogum, mis võimaldab neil pärast kooli lõpetamist vastu võtta mis tahes väljakutseid. Just see – koos nende toimekas suhtumise, loomuliku uudishimu ja rahvusvaheliste väljavaadetega – muudab meie lõpetajad nii nõutuks tööandjate seas üle kogu maailma.

Tee globaalne

Rahvusvahelises äris edu saavutamine on seotud kultuuridevahelise mõistmisega. Sukeldudes ülemaailmse ülikoolilinnakute võrgustiku 141 rahvusest koosnevasse sulatusahju, Hult lõpetajad ei arene ainult rahvusvahelises keskkonnas; nad teavad, kuidas seda tulemuste saavutamiseks ära kasutada. Meie õpilased loovad ülemaailmse võrgustiku, tehes koostööd klassikaaslastega üle maailma – potentsiaalsed partnerid, investorid ja kontaktid on kõikjal. Oleme spetsialiseerunud rahvusvahelistele üliõpilastele rahvusvaheliste töökohtade leidmisel. 2020. aasta Hult lõpetanute klass palgati 450 erinevasse ettevõttesse 75 riigis.

Tehke kasvu

Meie eesmärk on aidata õpilastel olla iseenda parim versioon ja saada vastupidavateks, eneseteadlikeks ja eetilisteks juhtideks, mida tulevikus vajab. Et nad saaksid jätkuvalt parandada mitte ainult oma elu, vaid ka äriringkonda ja ühiskonda tervikuna. Muutused ei lõpe kunagi ja kumbki ei peaks õppima. Olenemata sellest, kas meie lõpetajate eesmärgid muutuvad või nende tegevusala muutub, võimaldavad meie elukestva õppe võimalused neil igal aastal kogu ülejäänud karjääri jooksul teenusesse Hult naasta, et olla kursis ja alati asjakohane.

Meie missiooni avaldus:

Püüame olla maailma kõige asjakohasem ärikool. Meie missioon on avaldada positiivset mõju üksikisikutele ja organisatsioonidele, muutes nende juhtimistavasid. Teeme seda kasutades oma ülemaailmset haaret, olles loominguline, ettevõtlik ja tipptasemel. Aitame kaasa ka jätkusuutlikule kasvule, aidates juhtidel integreerida äriedu ja ühiskondlikku heaolu. Seda tehes loodame olla olemasolevate ja pürgivate juhtide jaoks valitud ärikool.

Mängu muutvad koostöö- ja partnerlussuhted

Eesrindlik koostöö

Pakume oma ainulaadset haridust juhtivale ettevõttele Ernst & Young (EY). Pakume nüüd kolme ettevõtte programmi EY 312 000 töötajale enam kui 150 riigis – EY Tech MBA aastaks Hult (2020), EY magistrikraadiks ärianalüütikas aastaks Hult (2021) ja EY jätkusuutlikkuse magistrikraadiks Hult (2022). Meie uuenduslikud õppemudelid on loodud selleks, et aidata õpilastel ja tööandjatel olla pidevalt muutuvas ärikeskkonnas asjakohased. See on alles algus, et aidata rohkematel äripartneritel valmistuda homseteks väljakutseteks.

Brown Business Boot Camp

Partnerlus äri tipptaseme nimel

Teeme koostööd Browni ülikooliga, et muuta meie praktiline ja tegelik lähenemine äriharidusele Browni õpilastele kättesaadavaks. Business Boot Camp, mida õpetavad mõlema kooli silmapaistvad õppejõud, on intensiivne ja kaasahaarav teekond ettevõtte Hult tunnuslikuks tehes õppimise kogemuseks.

Rangelt asjakohased uuringud

Meie tugevus seisneb murrangulise mõtlemise muutmises tavadeks, mis on meie programmide aluseks, et aidata organisatsioonidel toimida kõrgeimal tasemel ja püsida mängus ees.

Meie uurimustöö jaguneb kaheks teemaks, mis kajastavad meie olemasolevaid teadustöö edusamme ja kasutavad ära ka kooli kui ainulaadse rahvusvahelise institutsiooni eristavaid eeliseid, kus üliõpilased ja õppejõud on pärit ja õpetavad maailma erinevatest osadest ühtse kogukonnana.

Disruptioni loomine toob esile strateegiad, mis näevad ette, kujundavad ja reageerivad muutustele rahvusvahelistel turgudel. Millised kohalikud või globaalsed sündmused, tehnoloogia või stsenaariumid võimaldavad või käivitavad uue strateegia? Kuidas strateegiaid koostatakse, edastatakse ja rakendatakse? Kui hästi konkreetsed strateegiad toimivad, eriti rahvusvahelistes keskkondades? Kuidas saab ühel turul edukaid strateegiaid kasutada teisel turul, mis võib olla poolel teel maailmas?

Muutuv käitumine on seotud organisatsiooniliste ja isiklike juhtimistavade pideva täiustamisega. See hõlmab sekkumiste ja programmide ranget andmepõhist hindamist, mis loovad üksikisikute, meeskondade ja organisatsioonide käitumises ülemaailmselt suurima pikaajalise paranemise.

Mõjukasvatus koos Hult auhinnaga

Maailma suurim sotsiaalse mõju auhind

Ettevõttes Hult usume, et ettevõttel on jõud ja vastutus muuta elu paremaks. Auhind Hult on ülemaailmne üliõpilasvõistlus, mis kutsub ülikoolide meeskondi üles lahendama elujõuliste äriideede abil kõige pakilisemaid globaalseid probleeme.

Auhinda Hult juhitakse koostöös ÜRO-ga. Finalistid esinevad lugupeetud kohtunikekoguga, mis koosneb ülemaailmsetest ärijuhtidest, mõtteliidritest ja muutuste tegijatest. Meeskond, kellel on äriidee, millel on potentsiaal suurimat mõju avaldada, saab 1 miljon dollarit ja toetust oma idee elluviimiseks.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

 • Boston

  1 Education Street, , Boston

  • San Francisco

   1355 Sansome Street, , San Francisco

   • London

    37-38 John St, , London

    • Dubai

     Hult Dubai Campus Dubai Internet City, , Dubai

     • Shanghai

      4F, Hua Xin Hai Xin Building No.666 Fuzhou Road, , Shanghai

      • New York

       41 Cooper Sq #901, , New York

       Küsimused