Keystone logo
Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Humber College Institute of Technology & Advanced Learning

Sissejuhatus

HumberLiige Polütehnikumid KanadaOn pühendunud õpilase edu läbi õpetamise ja õppimise. Humber's laia karjääri suunatud volikirja hulka: bakalaureuse kraadi, diplomid, tunnistused ja kraadiõppe tunnistuse. Pakume ka töö käigus toimuvat väljaõpet. 160 täistööajaga programmid ja 200 jätkuvad haridussüsteemide programme valida, 27000 täistööajaga ja 56000 osalise tööajaga üliõpilased Humber on juurdepääs palju võimalusi pidevat õppimist.

Nägemine

Juhtimine polütehnikumi haridus

Humber missioon

Humber areneb üldiselt haritud, kõrgelt kvalifitseeritud ja kohanemisvõimeline kodanikel olla edukas karjäär, mis aitab oluliselt kaasa, mida nad teenindavad kohalikul, riiklikul ja kogu maailmas.

Väärtused

Student-Centred - Me peame praeguse ja tulevase edu meie õpilased kui meie kõrgeim prioriteet. Excellence - Me oleme pühendunud väljapaistvate teenete, õppekavade ja õppetöö. Innovatsioon - Me ootame ja vastata tekkivatele suundumusi rahuldada muutuvaid vajadusi meie kohalikul, riiklikul ja globaalses ühiskonnas. Austus - Toetame kõrgeimate eetiliste standardite ja kinnitavad ja õiguste kaitseks, väärikuse ja terviklikkuse iga liige meie mitmekesine kooslus. Kaasamine - Me kasvatada töö- ja õpikeskkond, kus mitmekesisus on tunnustatud kui oluline on meie edu. Jätkusuutlikkus - Me säilitada meie ühist tulevikku omaks sotsiaalsete, ökoloogiliste ja majanduslike mõjude meie otsuseid.

Asukohad

  • Toronto

    Humber College Institute of Technology & Advanced Learning 205 Humber College Blvd, M9W 5L7, Toronto

    Küsimused