Keystone logo
Hungarian University Of Fine Arts

Hungarian University Of Fine Arts

Hungarian University Of Fine Arts

Sissejuhatus

Hungarian University Of Fine Arts pakub Ungari kultuurimaastiku tulevastele osalejatele haridust ja koolitust visuaalse kunsti kõigis valdkondades.

Meie asutus on oma ajaloo jooksul säilitanud oma haridusprogrammi rajamise traditsioonilise aluse, püüdes samal ajal jätkata uuenemist ja seda arendada, mida tõestavad ka meie uued osakonnad, mis alustasid oma tegevust kooskõlas kaasaegsete värskete suundumustega viimastel aastakümnetel.

Lisaks praktilisele koolitusele moodustavad teoreetilised ained Hungarian University Of Fine Arts hariduse põhikomponendi.

Üldisest ulatusest kaugemale jäädes on meie õpilaste jaoks hädavajalik kindel kindel taust visuaalkunstiga seotud spetsialiseeritud ajaloo, teooria, sotsioloogia ja psühholoogia harudes. Kõrgekvaliteediline koolitus sellisele andekale üliõpilasrühmale (valitud tohutute taotlejate hulgast) nõuab enamat kui üldist kunstiteooria mõistmist: see nõuab tugevat teoreetilist alust, mis on väärt meie õpilaste võimeid ja on orgaaniliselt seotud eripäradega kujutava kunsti.

Asukohad

  • Budapest

    Andrássy út,69-71, 1062, Budapest

    Küsimused