Keystone logo
Huron University College

Huron University College

Huron University College

Sissejuhatus

Olge valmis alustama oma elu mõnest põnevamast aastast, seiklusest, mis hõlmab põhjalikku õppimist ja uue territooriumi avastamist.

Huroni üliõpilasena kogete õppejõudude ja töötajate isiklikku tähelepanu, sooja ülikoolilinnaku kogukonda ja akadeemilise tipptaseme saavutamist. Kuna klasside suurus on väike, naudivad meie õpilased palju suhtlemist professorite ja klassikaaslastega. Tegelikult ütles üle 90% õpilastest hiljutises lõpetajate uuringus, et juhendajad tundsid aktiivset huvi nende õppimise vastu. Klassiruumist avab Huron ukse rahvusvaheliste võimaluste maailma alates vahetusest ja töö- / õppeprogrammidest kuni vabatahtliku tööni arengubüroodes. Tõepoolest, valmistame õpilasi ette võimaluste maailma jaoks ja meie vilistlased on tõestuseks. Kõik puhkused on varustatud kindlate oskustega, pühendumusega sotsiaalsele vastutusele ja isikliku kasvu potentsiaalile.

Ülikool on seotud nii kogemuste kui haridusega.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • London

    1349 Western Road, , London

    Küsimused