Keystone logo
University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Sissejuhatus

University of Applied Sciences Ludwigsburg spetsialiseerunud hariduse juhtimine avalikus halduses. umbes 2500 üliõpilaste Ülikooli õpetatakse mitmeid professorid ja õppejõud. Kaks teaduskonnad,

Management ja seadus Maksu- ja äriõiguse

pakkuda neli Bakalaureus kraadi ja kaks meister kraadi. Üle 98% kõigist algselt osalesid õpilased täiendada oma valitud õppekava.

Lõpetajad sõlmida oma bakalaureuse uuringud on võimeline rakendama omandatud teadmisi ja oskusi töökeskkonnas. Õpetlikud mõiste julgustab teaduslikku tööd ja eesmärk on anda lõpetajatele vastutustunnet seoses vaba demokraatlik ja sotsiaalne õigusriik. Programmid võimaldavad õpilastel arendada oma akadeemilise, isiklikke, sotsiaalseid, meeskonnatöö ja äri oskusi.

Omapära bakalaureuse programmid on kombinatsioon akadeemilise töö ja praktiliste kogemuste näol praktika avalik haldus riigi ja kohaliku omavalitsuse tasandil. Väike õpperühmades tagada suurepärast toetust võib anda ka õpilase professorid ja õppejõud. Taotlejad bakalaureuse programme peab olema kehtiv kõrghariduse sissepääs kvalifikatsiooni (näiteks A-tase).

UNIVERSITY pakub kahte Master programmi: täistööajaga magistriprogrammi Euroopa Avaliku Halduse valmistab ette kõrgharidusega karjääri kõrgemate riigiteenistujate seisukohti. Master of Public Management on osalise tööajaga programm, pöörates erilist tähelepanu juhtimisest ning on mõeldud avaliku halduse töötajate otsib juhtkonna seisukoht.

Asukohad

  • Ludwigsburg

    Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

    Küsimused