Keystone logo
Hyper Island

Hyper Island

Hyper Island

Sissejuhatus

Hyper Island kujundab õppe kogemusi, et vaidlustada ettevõtted ja üksikisikud kasvada ja püsida konkurentsis üha digiteeritud maailmas. Meie valik ümbritsevale programmide ja kursuste eesmärk on varustada teid vajalike teadmiste ja oskuste juhtida muutusi ja alustada teekonda elukestva õppe.

Hyper Island missioon destilleeritakse kaks peamist tulipunkti.

1) Haridusprogrammid ja kursused kastke noori talente ja tööstuse spetsialistide intensiivset õpet kogemusi digitaalse strateegia, e-kaubanduse ja andmed strateegia kunsti suunas ja läbi enese juhtimise ja peegeldus.

2) Business Innovation konsulteerimist suurendada arusaamist sellest, kuidas digitaalne muutused ühiskonnas ja tarbijate käitumist - ja tugiorganisatsioonide muudatuste protsessi jääda või saada loominguline ja konkurentsivõimeline üha digiteeritud maailmas.

Hyper Island on läinud kogu maailma, nii õppimise jaoturid Stockholmist Singapur, Manchester New York City. Meie õppe projekteerimistöörühmad reisida ümber maailma kokku ja suhtleb, et juhid Fortune 500 ettevõtted ja alustavatel nii, projekteerimine sobivat kogemusi, et otsida lahendada nende konkreetsetest vajadustest ja väljakutseid.

Nagu digimaailmas jätkuvalt suunata ja areneda, Hyper Island kui õppiva organisatsiooni jätkuvalt hoida oma pulssi digitaalne maastik, hoone ja parandada uusi võimalusi õppida, mõtlema, koostööd ja arendada uusi meetodeid.

Me võime on tulnud pika tee, sest see julge eksperiment saarel vanglasse, meie missioon on luua vilgas ja tulevikku suunatud õpikeskkonna õpilastele ja tööstuse juhid jääb vankumatu keskmes meie organisatsiooni, kajastub kõiges, mida teeme.

Meie eesmärgiks on toetada oma ettevõtte hoone uuenduslike ärikultuur võtta praeguste ja tulevaste probleemide ja olla "reaalses maailmas valmis" on kiiresti arenev äri maastikku.

Asukohad

 • Manchester

  24 Lever Street GB - Manchester , M1 1DZ, Manchester

  • London

   83-89 Mile End Road, E1 4UJ, London

   • Singapore

    991B Alexandra Road SG – #03-08/11, 119970, Singapore

    • Stockholm

     Virkesvägen 2, 120 30, Stockholm

     • New York

      450 Lexington Ave, 10017, New York

      • São Paulo

       R. Cap. Salomão, 26 - 3 andar - Centro Histórico de São Paulo, 01034-020, São Paulo

       • Karlskrona

        Bastionsgatan 8, 371 32, Karlskrona

        Küsimused