Keystone logo
IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

IAAD Istituto D'Arte Applicata e Design

Ülikooli omadused

Tere tulemast asukoha IAADTorino ülikoolilinnakusse, erakordsesse loovuse keskusesse, mis asub võluva Torino linna südames. Astuge maailma, kus disain õitseb, innovatsioon õitseb ja inspiratsioonil pole piire.

Alates avaratest klassiruumidest, mis on täidetud loomuliku valgusega, kuni täielikult varustatud laboriteni, mis on täis tipptasemel tööriistu – iga nurk on loodud teie kujutlusvõimet sütitama ja nägemusi ellu viima.

Ülikoolilinnakut uurides avastate end elavas atmosfääris, mis on täis energiat ja entusiasmi. Osalege elavates aruteludes kaasüliõpilastega, vahetage ideid meie ühiskondlikes ruumides ja tehke koostööd uuenduslike projektide kallal. Meie ülikoolilinnak edendab kogukonnatunnet, julgustades erinevate disainivaldkondade üliõpilaste suhtlemist ja ideede risttolmlemist.

Meie ülikoolilinnakust leiate:

 • füüsiline ja virtuaalne raamatukogu tekstide ja ajakirjade nõustamiseks, digitaalse disaini raamatukogu, juurdepääs Material Connexion disainiplatvormile ja tekstiilikogudele;
 • multimeediumilaborid mahuga 25 kuni 31 tööjaama;
 • mudelilaborid koos kõigi vajalike tööriistadega makettide, mudelite ja prototüüpide loomiseks teid juhendava laboriassistendi toel;
 • moelaborid lõikelaudade, mannekeenide, õmblusmasinate, kanganäidiste ja kõigi meie kursuste ja projektide jaoks vajalike tööriistadega;
 • fotograafia ja VR-laborid õppetegevuseks ja individuaalsete projektide loomiseks.

Ülikoolilinnaku müüride taga ootab lummav Torino linn. Rikkalikust kultuuripärandist läbi imbunud Torino on ajaloo, kunsti ja disaini sulatusahi. Sukelduge linna arhitektuurilistesse imedesse, alates kuningapalee suursugususest kuni ikoonilise Mole Antonellianani. Avastage Torino võluvaid tänavaid, mis on ääristatud omapäraste kohvikute, elavate turgude ja peidetud kalliskividega, mis ootavad avastamist.

Torinol on disainimaailmas eriline koht Itaalia autodisaini sünnikohana. Linna läbides võlub teid autotööstuse uuenduste pärand, mis läbib selle tänavaid. Alates elegantsetest superautodest kuni revolutsiooniliste prototüüpideni on autotööstuse tipptaseme vaim käegakatsutav, inspireerides teid nihutama piire ja määratlema uuesti transpordidisaini tulevikku.

Kell IAAD. Torino, me mõistame ühenduste väärtust. Meie ülikoolilinnak toimib sillana akadeemiliste ringkondade ja tööstuse vahel, pakkudes ainulaadseid koostöövõimalusi tuntud disainiettevõtete ja mõjukate tööstuse juhtidega. Praktikumide, töötubade ja külalisloengute kaudu on teil võimalus suhelda professionaalidega, kes kujundavad disainimaastikku, omandavad hindamatuid teadmisi ja loovad võrgustikku, mis viib teie karjääri edasi.

IAAD. Torino ei ole lihtsalt asutus – see on värav lõputute võimaluste juurde. Kutsume teid astuma ümberkujundavale disainirännakule, kus saate oma täieliku potentsiaali valla päästa, juhendades kogenud mentorite meeskonda ja ümbritsetuna elavast mõttekaaslastest koosnevast kogukonnast. Avastage meie ülikoolilinnaku ruumide sünergia, sukelduge Torino kunstilisse seinavaibasse ja võtke omaks erakordne.

Tere tulemast teenusesse IAAD. Torino, kus disainiunistused saavad reaalsuseks!

  Stipendiumid ja rahastamine

  BAKALAUREUSE KURSUSTE STIPENDIUMID

  IAAD . pakub esmakursuslastele rahalist abi nende sissetulekute, motivatsiooni ja sobivuse alusel.

  Sissemakse pakub osalist vabastamist iga-aastasest õppemaksust. Majandusliku kvalifikatsiooni aluseks on õpilase perekonna sissetulek ja vara.

  Õpilased saavad taotlemisetapi ajal saata e-kirjaga oma kehtiva ülikooli ISEE sertifikaadi koopia hiljemalt sisseastumiskatse kuupäeval, mille nad kavatsevad teha.

  MAGISTRI STIPENDIUMID

  IAAD . toetab üliõpilasi stipendiumitega, mis katavad osaliselt nende kulud magistriõppeks, ja subsideeritud laenuga õpingute jätkamiseks.

  nb: saadaolevate stipendiumide arv on alati väiksem kui nõudlus, seega on oluline meeles pidada, et enamik stipendiume põhinevad komisjoni hinnangul teatud kvalifikatsioonide kohta, sealhulgas:

  • isiklik portfell;
  • hariduslikud kvalifikatsioonid ja kraadid;
  • professionaalne kogemus.

  Komisjoni hindaja määrab saadaolevad stipendiumid oma äranägemise järgi.

  IAAD . annab stipendiume 50% õppemaksust.

  Stipendiumid antakse kandidaatidele, kes on saanud oma vastuvõtu magistriprogrammi e-posti teel.

  Asukohad

  • Turin

   IAAD Via Pisa 5 , 10152, Turin

  Küsimused