Keystone logo
IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

Sissejuhatus

Superior, IADES, asutati 1956. aastal, pühendudes kvaliteetsele õpetamisele, et kõik saaksid saavutada hariduse tipptaset. See edendab kõrget akadeemilist taset koos isikliku kaaslasega, mis on oluline iga õpilase terviklikuks arenguks.

See on ilmalik hariduskeskus, mis austab kõiki usutunnistusi ja on avatud kogukonnale, ilma igasuguse diskrimineerimiseta, kus iga indiviidi väärtustatakse nende paremaks kohanemiseks ja lõimumiseks, hõlbustades iga õpilase potentsiaali kasutamist omab.

Eetika ja distsipliin on asutuses propageeritud väärtused, nii et ruumis valitseb austuse ja korra õhkkond, mis julgustab kõiki haridusringkondade liikmeid vabalt ja vastutustundlikult tegutsema.

Esialgu loodi keskastme tase ja 1976. aastal lisati ülemine kolmanda taseme tase, kus ta õpib arvutisüsteemide analüütikuks ning keele- ja kirjanduseõpetajaks. Kõik kraadid on ametlikud, välja andnud Argentina Vabariigi rahvushariduse ministeerium ja kehtivad ka kogu Mercosuris.

Alates 2019. aastast on IADES-i kolmanda taseme karjääri võimalik väljendada järgmiste riiklike ülikoolidega: Lanús National University, Lomas de Zamora National University, La Matanza National University. Nii saab neis kõrgetes õppemajades süsteemianalüüsi lõpetajaid vastu võtta süsteemiinseneridelt ning vastavalt keele- ja kirjandusõppejõududelt keele- ja kirjandusõpetajatelt.

Asukohad

  • Buenos Aires

    Montevideo,467, C1019, Buenos Aires

    Küsimused