Keystone logo
© Carrianna Field
Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza

Sissejuhatus

Institute of Zaragoza

IAMZ on üks neljast Vahemere agronoomia Institutes of CIHEAM (International Centre for Advanced Vahemere agronoomia Studies Centre), rahvusvahelise valitsustevahelise organisatsiooni -founded 1962 ühisel algatusel OECD ja Euroopa Nõukogu euroopalise sealhulgas missiooniks on arendada koostööd Vahemeremaades läbi kraadiõppe ja edendada koostööd teadusuuringute vallas põllumajanduse, toidu ja maaelu jätkusuutlik areng.

Kes me oleme?

Meil on ülemaailmne meeskond 25. spetsialistide üle 40 aasta praktilisi kogemusi kraadiõppe, teadusuuringute ja rahvusvaheline koostöö.

Meie Erialadest on Taimetoodangu, loomakasvatus, Keskkond, kalanduse ja vesiviljeluse ja teaduse, tehnoloogia ja turustamine Foods.

Mida me teeme?

Koolitus on südamesse IAMZ, vastavalt rahvusvahelisele ja multidistsiplinaarne lähenemisviis. Igal aastal oleme saanud rohkem kui 400 osalejat ja 250 professorid kutsutud umbes 80 riigis. Pakume Üldkursused professionaalidele ja Master of Science programmi. Me edendada ja koordineerida koostööd teadusprojektide samuti mitmeid teisi koostöösse. Palju need tegevused on läbi viidud koostöös riiklike ja rahvusvaheliste institutsioonide ja toimuvad IAMZ või muid keskusi Vahemere partnerriikides.

Pakume praegu 8 Magistrikraad programmi (4 Masters igal aastal rohkem kui kaks aastat). Samuti korraldame igal aastal umbes 12 lühikursused spetsialistid teaduslike küsimuste ja arenenud tehnikat.

Meil on ka väga hea väljaõppe partnerid, kui me töötame koos ülikoolid, eraettevõtted ja teiste rahvusvaheliste organisatsioonide (OECD, FAO, ÜRO, WTO, EFSA, EÜ, ICARDA, EAAP jms) projektide ja uurimistöö võrgustikke arendada ja kohandada kursusi ja koolitusi vastavalt vajadustele ja eesmärkidele meie partnerite, eelkõige aidata levitada nende projektide tulemusi ja võrgustike loomine.

Asukohad

  • Zaragoza

    IAMZ-CIHEAM Mediterranean Agronomic Institute of Zaragoza. Av. Montañana 1005, 50059, Zaragoza

    Programmid

      Küsimused