Keystone logo
© ICD Academy for Cultural Diplomacy
Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies

Sissejuhatus

ICD Kultuuridiplomaatia Akadeemia Kultuuridiplomaatia Uuringute Keskus (CCDS) on maailma juhtiv kultuuridiplomaatia uurimiskeskus, mis pakub haridus- ja ametialast arenguvõimalust üksikisikutele, kes on huvitatud täiendõppest ja karjäärist akadeemilises ringkonnas, diplomaatias, valitsuses. ja/või erasektor, mis on kas täielikult või osaliselt seotud kultuuridiplomaatia valdkonnaga.

CCDS keskendub eelkõige kõva ja pehme jõu vahelise tasakaalu uurimisele, globaliseerumisprotsessile vastastikku sõltuvas maailmas, rahvusvahelisele majandusele ja ettevõtete mitmekultuurilisusele, kultuuridevahelisele dialoogile ja vahetusele, inimõigustele, religioonile ning kultuuripõhiste algatuste võimele edasi arendada. vastastikust mõistmist ning edendada omakorda ülemaailmset rahu ja stabiilsust.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172011_MicrosoftTeams-image4.jpeg

CCDS-i programmid pakuvad kõrgetasemelist juhtimist ja annavad õpilastele oskused kujundada oma tulevasi juhtrolle, käsitledes samal ajal kriitilisi probleeme, mis tänapäeva maailmale väljakutseid esitavad. Programmid pakuvad täiustatud teadmisi ja analüütilisi tööriistu kultuuridiplomaatia õppimiseks ja praktikaks ning selle potentsiaali rahvusvaheliste poliitikate ja globaalsete strateegiate kujundamisel. CCDS-i programmid jagunevad järgmistesse kategooriatesse: kaugõppekursused, kutsealase arengu tunnistuse programmid ja kraadiõppe programmid. Kultuuridiplomaatia programmid. CCDS-i teaduskond koosneb professoritest, kõrgetasemelistest poliitikutest ja kogenud spetsialistidest avalikust ja erasektorist. CCDS-i õppejõud ja nõuandvad liikmed on töötanud intensiivselt ja ühiselt uuenduslike kraadiõppekavade väljatöötamiseks, mis pakuvad ainulaadset lähenemist rahvusvaheliste suhete, maailmamajanduse, kultuuridevaheliste suhete, kunsti ja kultuuri, globaliseerumise ja globaalse valitsemise valdkondade uurimisele. Nende valdkondade kraadi traditsioonilised akadeemilised komponendid on kohandatud sobima dünaamilise ja kiiresti muutuva maailmaga. Selleks keskendub meie käsitlus tänapäeva globaalsetele asjadele ka pehme jõu ja kultuuridiplomaatia üha olulisematele rollidele maailma asjades. Programmid on oma sisult ja lähenemisviisilt ainulaadsed ja uuenduslikud ning pakuvad professionaalset arengut kultuuridiplomaatias ja sellega seotud valdkondades. Välispoliitika, rahvusvaheliste suhete, kultuuridiplomaatia, politoloogia või rahvusvahelise majanduse vastu huvi tundvatele üliõpilastele pakuvad programmid platvormi, kust õpilased saavad praktilisi kogemusi ja kõrgetasemelisi teadmisi; õpilaste varustamine vahenditega karjääri alustamiseks juba enne õpingute lõpetamist.

CCDS-i kraadiõppeprogrammid toimivad kultuurilise diplomaatia akadeemia ja juhtivate Euroopa ülikoolide vahelise ühise partnerluse raames. Kraadi annab kõik ülikoolid, mida tunnustatakse ülikoolikraadi andmise õigust omavate täielikult akrediteeritud kõrgkoolidena, mis on osa Euroopa Komisjoni kehtestatud Bologna protsessist ja kasutavad Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemi. (ECTS) kraadi andmiseks. Programmid annavad õpilastele võimaluse õppida erinevates suuremates Euroopa linnades ja seega võimaluse omandada akadeemilist, erialast ja isiklikku kogemust erinevatest kultuuridest.

Academy for Cultural Diplomacy - Center for Cultural Diplomacy Studies","author_url":"","source":""}" />

172012_MicrosoftTeams-image3.png

Kultuuridiplomaatia keskuse partnerite ülikoolid

Furtwangeni ülikool (HFU)

Furtwangeni ülikool (HFU) on üks Saksamaa juhtivaid ülikoole ja seda tunnustatakse oma tipptaseme eest järgmistes valdkondades:

 • Kõrge kvaliteet ja innovatsioon õpetamisel
 • Tugev praktiline keskendumine koostööks tööstusega
 • Rahvusvaheline fookus
 • Rakendusuuringud
 • Hariduse ja elukestva õppe jätkamine
 • Koostöö ja motivatsioon
 • Sotsiaalne vastutus ja tuleviku kaitse

Furtwangeni ülikooli keskmes on teaduspõhine, praktiline haridus ja koolitus. Interdistsiplinaarsetes projektides eemaldatakse traditsioonilised piirid ainevaldkondade vahel. HFU on juhtiv inseneriteaduse, infotehnoloogia, infosüsteemide ja juhtimise, insenerihalduse, meedia, rahvusvahelise äri ja tervise valdkonnas. Kursuste ja programmide valikut parandatakse pidevalt, et võtta arvesse uuenduslikke arenguid. Meie eesmärk on pakkuda tulevikku suunatud kraadiõppe programme andekatele noortele, andes tippkvaliteediga akrediteeritud kraadi, mis avavad erakordsed karjäärivõimalused. Samal ajal toetame meie õpilaste teekonda vastutustundlike ja pädevate üksikisikute poole, kes suudavad iseseisvalt probleeme tuvastada ja lahendada. Lisaks toetab meie ülikool rakenduste orienteeritud uurimistöö ja akadeemilise professionaalse arengu kaudu järgmise põlvkonna teadlasi, kes aitavad kaasa innovatsioonile ja ettevõtluse ja ühiskonna parematele oskustele.

Asukohad

 • Berlin

  Institute for Cultural Diplomacy Gemthinerstr. 20

  Küsimused