Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

Sissejuhatus

ICHEC Brussels Management School on ülikoolide tasemel juhtimiskool juhtivate ärikoolide traditsioonide järgi. See pakub juhtimisalast koolitust nii päevases kui ka õhtuses programmis, algkoolitusena ja pideva koolitusena.

Nime ICHEC taga leiate lisaks juhtimiskoolile ka meeskonna, kus iga liige on pühendunud kooli maine tõstmisele ja kõrge kvaliteedi säilitamisele, millega see on alati seotud olnud.

Rahvusvaheline
ICHEC Euroopa pealinna Brüsseli kesklinnas, paistab ICHEC School of Management silma oma rahvusvahelise kutsumuse - ühe olulise strateegilise valiku - poolest, pakkudes seeläbi ICHEC õpilastele palju võimalusi.

ICHEC School of Management on otsustanud rõhutada rahvusvahelist juhtimist üheks oma peamiseks akadeemiliseks sambaks, nimelt julgustades õpilasi omandama kogemusi teistest kultuuridest, teistest keeltest ja muudest õppimisviisidest tänu rikkalikule ja tihedale välisasutuste võrgustikule mille suhtes ta on sõlminud koostöölepingud.

Rahvusvahelise üliõpilasena saate:

  • õppida ICHEC vahetusüliõpilasena ühe või kahe seansi jooksul, jäädes samas oma koduülikooli registreerunuks täieliku õppeprogrammi jaoks.
  • õppida ICHEC suveprogrammide raames
  • ICHEC tavaliseks kraadiõppeks (bakalaureuse- või magistriõpe)

ICHEC pakutavad kraadid on korraldatud järgmiselt:

  • magistrikraad (1 või 2 aastat).

Uuringud ICHEC
ICHEC on alati juhtimismaailmaga aktiivselt tegelenud, kuulates oma probleeme ja vajadusi. Sellisena ICHEC teadustöö põhiliselt rakendusuuringutest. See on suunatud sotsiaalmajandusliku tegelikkuse paremale mõistmisele, arendades välja teooriaid, mis on inspireerinud ja tõestanud tegelikku kogemust.
ICHEC hõlmavad organisatsioonide ja hariduse juhtimist, eelkõige:

  • kultuuridevaheline juhtimine, piirkondlik makromajandus, e-äri, rahandus, VKEde juhtimine
  • elukestev õpe ja e-õpe

Akrediteeringud

AACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

Küsimused