Keystone logo
Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Sissejuhatus

Väärtused

Kvaliteet, autentsuse, austus, hotellindus ja toiduohutus

Kultuurinõukogu liikumapanev jõud, mis edastab väärtused

Eesmärk ICIF Instituut Toit ja vein Itaalia piirkonnad, on liigitada, kaitsta ja edendada pildi Itaalia köök, tipptasemel kohalikke tooteid ja piirkondlikul toidu ja veini kultuuris, mida väljakuulutamise teadmiste jagamisega spetsialistid üle maailma rõhutades väärtuse tõeline Itaalia köök ja suurepärane toiduained, mis eristavad seda on üks ICIF peamised eesmärgid, et edendada "Made in Italy".

Elustiil, hotellindus ja autentsus

ICIF on alati olnud väärtuste Itaalia toit ja vein, Itaalia külalislahkuse ja lifesyle üle maailma, osaledes sündmuste ja inititatives nii Itaalias kui ka välismaal. Edendamine Itaalia köök ja tippkvaliteediga Itaalia toiduainete toimub koolituse kaudu noorte kokkade at Itaalia peakorter lossis Costigliole d'Asti, Hiina Instituut Shanghais, instituutide Sao Paulo ja Flores da Cunha Brasiilias ja koostöö kaudu Koolid ja ülikoolid kokakunsti erinevates riikides üle maailma.

Peamised tegevused

Kulinaariakoolitused edendamine "Made in Italy", suurüritused ja võltsimise vastases võitluses

Praktikum

Koolitus noortele itaallased ja välismaa kokad omandada professionaalse eriala piirkondlike Itaalia köök; ainekava sisaldab ka koolitust toidu ohutuse ja jätkusuutliku poliitika juhtimise toiduahelas.

Edendamine "Made in Italy"

Promotion Itaalia köök ja tippkvaliteediga Itaalia tooteid välismaal, korraldades koolitusi ja levitamisel kohta "Made in Italy" ja selle rakendamise professionaalsed kokad ja restoranipidajate üle maailma.

Edendamine Itaalia toit ja vein tooteid välismaal messidel ja rahvusvahelistel üritustel. Organisatsiooni toidu ja veini ekskursioonid avastada sisuliselt Itaalia piirkondlike köök ja kultuur, parima kvaliteediga tooteid ja rikka kultuuri Itaalia piirkonnad.

suursündmuste

ICIF on esirinnas rahvusvaheliste ürituste kus autoriteetne hääl restorani äri on vajalik, nõustades algatusi, mis edendavad Itaalia toit ja kultuur.

Võitlus võltsimise

Nad kutsuvad seda "Itaalia kõlav", Imitatsioon või võltsing Itaalia toiduainete välismaal. Võlts toiduaine on segu itaalia nimed, logod, pildid ja loosungid selgelt seostatav meie riigis.

Lisaks oma hariduse eesmärkide, ICIF asutati eesmärgiga klassifitseerida, kaitsta ja edendada pildi Itaalia köök ja toodete kvaliteedi välismaal, kaitstes käsityöläispäivät lavastused, kaitstes tarbijaid võltsimise ja võltsingu ja levitades teadmisi ja tehnikaid professionaalsed kokad ja restoranipidajate üle maailma.

Asukohad

  • Turin

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d'Asti, 14055, Turin

  • Italy Online

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d’Asti (AT), 14055, Italy Online

    Küsimused