Keystone logo
© BIMM University
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

Sissejuhatus

Kell ICMP, oleme alati keskendunud vajadustele ja võimalustele üksikud õpilased, tagades, et haridus pakume on kohandatud ja isikupärastatud ja annab teile parima võimaluse edu väga konkurentsivõimelise ja keerulises keskkonnas muusikatööstuses.

Originaal

Me oleme väga uhked oma ajaloo ja pärandi ületamatu muusika haridussektoris. Üle 30 aasta oleme õpetanud, oleme teeninud maine kvaliteeti, tipptaseme ja edu, ning selle tulemusena tuhanded üliõpilased on valinud õppida koos meiega, muutes ICMP lähtepunktiks oma karjääri muusika. ICPM asutati aastal 1986, nagu Guitar Institute ja Basstech ja oli esimene institutsioon, et pakkuda asjakohast, praktiline ja professionaalne koolitus kaasaegse muusikutega. Kuid samas nime ja identiteedi ICMP on loomulikult aja jooksul arenenud, nende aluseks keskendudes üliõpilaste vajadusi ei ole kunagi muutunud. Selle tulemusena ICMP lõpetajad on nüüd võimalik leida tegemist eduka karjääri üle kogu maailma - mängides, lava ja tekitada või õpetamise muusika, nii oma kodus kogukondadele ja mõned maailma suurim etappidel.

Sel aastal on ICMP, me tähistame meie 30. aasta väljatöötamise ja asjakohane, kvaliteetne kursused muusikat õpilastele. Meil käis õpetamismeetodeid, õppekava struktuuri ja filosoofia, mis on nüüd saanud võrrelda tänapäeva muusika haridus. Meie õpetamise õppejõud, meie suurim vara, on alati olnud ületamatu UK, ja tegelikult kusagil mujal maailmas. Meie London asukoht on keskne meie võimet pakkuda õpilastele uskumatu erinevaid võimalusi näidata oma annet ja ehitada nende võrgustikke, ja meie inspireeriv õpikeskkond pakub suurepärase võimaluse arendada oma oskusi ja teadmisi, et valmistada ette edukat karjääri muusika.

Uuenduslik

ICPM oli esimene pakkuda täistööajaga õpilastele kaasaegset muusikat ja jätkame uuendada ja arendada meie säte. See ainulaadse kogemuse tähendab, et meie õpilased omandada tehnikat ennast väljendada, tööriistu, et ellu jääda tööstuses ja võime teha rahuldust karjääri mängijad, esinejad, õpetajad, tööstuse juhid, ettevõtjad ja rohkem.sõltumatu

ICMP on sõltumatu pakkuja muusika haridus. Erinevalt teistest koolidest, me ei ole kellegi investorid, kes on lühiajalised ettevõtte eesmärke saavutada. Meie eesmärk ei ole lihtsalt avada rohkem ja rohkem keskused lisamaks rohkem ja rohkem õpilasi. Selle tulemusena saame väga pika perspektiiviga arendada ja parandada meie pakkumine ja kvaliteedistandardeid toetada karjääri laia ambitsioonikaid muusikuid, kunstnike ja muusika ettevõtjad. Kell ICMP, võite olla kindel, et kool on alati oma huvid on süda. Paljudes kohtades proovida kopeerida oma valem, kuid muidugi on ainult üks ICMP - originaalsete, uuenduslike, iseseisev ja individuaalne.

MIKS VALIDA ICMP

Me mõistame, et kui ambitsioonikaid muusik, laulukirjutaja ja muusika äri ettevõtja teil on raske valikuid teha, kui hakkate läbi oma karjääri. Meie missiooniks on inspireerida, julgustada ja õpetada meie õpilastel õnnestub pakkuda asjakohast ja uuenduslik haridus kõrgeima kvaliteediga. Ja meil on üle 30 aastane kogemus annab oskusi ja teadmisi ning jagada meie kogemusi tuhanded tudengid.

Personaliseeritud lähenemine õpetamise ja õppimise

Siin ICMP, iga üliõpilane juhindub, toetada ja hinnata. Töötame Teiega saavutamise suunas oma isiklikke eesmärke. Selleks on meil eri toetust elementide olemasolu, sealhulgas individuaalõpet plaanid, esialgu on olukorra hindamine, eesmärkide püstitamine ning nõuandeid ja juhiseid mooduli valikuid. Selleks et suurendada õppimise kogemus pakume erinevaid personaalset tuge ka väikestes klassides; isikliku juhendajaid; drop-in istungid; personaalset tööalast ja tööstuse nõu; piiramatu tasuta wifi; online-juurdepääsu õppematerjalid läbi spetsiaalse õpilane portaal; otse juurde jõudluse ja töövõimalusi; õppimise toel heaolu meeskonda; võimalusi ühendada üliõpilaste esindajad; ja peaproov tuba, mida saab broneerida tasuta.

Ühendatud Londoni elavat muusikamaastikul

Kui sa oled hakanud karjääri muusika, on vaieldamatu, et London on koht, kus olla. Samuti on üks kõige põnev ja elav linnu maailmas, London on keskmes globaalse muusikatööstuses. See on pidevalt esirinnas muusika, määratledes popkultuuri kogu maailmas ning pakub ainulaadse võimaluse teha õigeid ühendusi. ICPM Londoni asukoht on reaalne vara, sest see tähendab, et meie õpilased on parim koht alustada ja areneda oma muusikalist karjääri.

Ühendatud muusika tööstusele

Meil on ületamatu võrgustik muusikatööstust ühendused ja me suurt uhkust edu, et ICMP lõpetajate saavutada. Meil on ühendatud kõik suuremad plaadifirmad, kirjastajad, elluviijate ja fondivalitsejad tegutsevad London, ja me teeme need kontaktid kättesaadav kõigile meie õpilastele. Õigus alates päevast, pakume laia toetust ja võimalusi meie õpilastele ja lõpetanutele, mis annab teile parima võimaliku baasi saavutada oma eesmärgid.


Creative ja inspireeriv õpikeskkond

Me oleme otsustanud investeerida parimal võimalikul õpetamise ja õppimise keskkond meie õpilastel, viimaste seadmed alati olemas. Ükskõik muidugi soovite jälgida, leiad vahendid ja seadmed, mida vajate, et saavutada oma eesmärke, koos inspireeriv õppemaksu ja personaalset lähenemist oma õppimist. Oluline on, et kõik ICMP üliõpilased saavad kasutada meie võimalused isikliku praktika, tasuta väljaspool ajakavaga tundi, ja me oleme avatud seitse päeva nädalas.Väga kogenud juhendajate ja tööstuse praktikud

On oluline, et me, et meie õpilased õpivad need, kes suudavad pakkuda neile nõu põhinevad tegeliku elu kogemusi. Teame, et üliõpilased on tõenäolisem, et olla edukas oma karjääri kui õpetamise nad saavad on tarnitud juhendajaid, kes on praktiline arusaam muusikatööstuses. Sellepärast meie juhendajad ei ole mitte ainult kvalifitseeritud ja kogenud kasvatajad ja teadlased, vaid ka väga kogenud muusika spetsialistid, esinejad ja muusika äri ettevõtjaid omaette. Nad toovad kõik need teadmised ja kogemused, pluss oma ulatuslik tööstusharu kontaktid, klassiruumi, pakkudes ICMP õpilastele ainulaadse ülevaate juurutamine ja püsivaks karjääri muusikatööstuses.

Kõrge kontakti tundi ja väikesed klassi suurus

Me mõistame, et selleks, et pakkuda isikliku kogemuse meie õpilased, peame kõvasti tööd, et hoida klassides väikesed ja kontakti tundi kõrge. On ICMP muidugi seetõttu teile kasu mõned kõrgeima kontakti tundi ette kõikjal Ühendkuningriigi Kõrgharidus ja ühes ühele või väikese grupi kogemusi siis kohelda nagu isiksust ja millel on oluline juurdepääs nõu ja juhendamist.

Ühenduse mõttekaaslasi

Kell ICMP, pakume meie õpilastele koostööl ja toitev keskkond, väljakutsuv ja toetame teid, et saavutada parim võimalik, võib. Me tagame meie õpilased tunnevad, et nad on osa kogukonnast ning on võimalus luua suhteid ja suhelda mõttekaaslastega muusikud. Pakume Sulle laia valikut tegevusi, mis tegeleda, nagu meistrikursusi ja kontserte, ekskursioone ja üritusi, klubisid ja ühiskondlikku tegevust. Samuti korraldame maja jagamise üritustel ja heaolu tegevust. Teie tudeng reisi ajal ICMP näed siis saab osa globaalses ühiskonnas ühe kõige erinevamad ja multikultuurses linnad UK, ja sul on võimalus segada erineva taustaga inimesi, juurdepääsu põnevaid võimalusi ja tõeliselt sukeldu muusika areenil.

Tunnustatud osutus ja lugupeetud kõrgkooli

Meie kvaliteet ja akrediteeringud ületamatu maailma kaasaegse muusika haridus. ICMP on laialdaselt kinni kui kogenud ja läbiproovitud pakkuja kõrgharidus; me mõistame, et kõik ambitsioonikaid muusikud on vaja tõsist ja kogenud partner, et realiseerida oma isiklikke muusikalisi eesmärke ja püüdlusi. 30 aastat, õpilased on valida ICMP lähtepunktiks oma karjääri - ja te saate ka!

Kvaliteet ja akrediteeringud

ICMP on kinni ja akrediteeritud liikme UK kõrghariduse kvaliteeti kogukonnas. Me oleme osa väike ja valige rühma pakkujad, kes ei kasuta Quality Assurance agentuuri 'UK kvaliteet tagatud "kvaliteedimärgi, mis pakub sulle kindlustunde, et valides ICMP valisid institutsioon, mis on olnud kvaliteediga testitud samamoodi nagu muud UK ülikoolis.

Asukohad

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    Küsimused