Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona Magister moe-äri innovatsiooni alal
IED – Istituto Europeo di Design Barcelona

Magister moe-äri innovatsiooni alal

Barcelona, Hispaania

11 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

18 Jan 2025

EUR 15 100

Ülikoolilinnakus

Sissejuhatus

Seda tööstust juhib innovatsioon, mis põhineb selle põhjalikul mõistmisel, meeskondade ja projektide juhtimisel ning jätkusuutlike praktikate rakendamisel.

Moeäri innovatsiooni magistrikraad, mida õpetatakse inglise keeles, koolitab spetsialiste, kes on suutelised juhtima innovatsiooni moemaailmas, tuginedes selle igakülgsetele teadmistele, alates tootest või teenusest kuni levitamise, brändingu, turunduse või kommunikatsioonini.

Keerulisel ja pidevalt areneval turul ühendab see programm moe loomingulise ja ärilise poole, et mõista avalikkuse vajadusi ja muuta need ärivõimalusteks (strateegiad, kaubamärgid, tooted jne), millel on positiivne keskkonna- ja sotsiaalne mõju. Selleks süvenete selle valdkonna praegustesse olulistesse aspektidesse, nagu ESG kriteeriumid, ringmajandus, kaasavad praktikad, ökodisain või digitaalne transformatsioon.

Töötavate professionaalide juhendamisel lisandub Sinu teoreetilisele õppele erinevate projektide väljatöötamine äriliste briifide põhjal, andes Sulle realistliku ülevaate sektorist ja selle erinevatest tegevusvaldkondadest.

Miks seda valida

Täielik ja ajakohane õpe moetööstuse suurte väljakutsetega tegelemiseks alates positiivse mõjuga ja mitmel tasandil innovatsiooni juhtimisest.

Seda õpetatakse inglise keeles ja taustaks on Barcelona linn, mis pakub teile mitmekülgsust ja mitmekultuurilist tausta, mis on vajalik teie loominguliseks ja rahvusvaheliseks väljaõppeks, mis avab uksed paljudele töövõimalustele.

Lisaks juhendab teie kogemust moesektoriga otseselt seotud professionaalide meeskond, kes rõhutab disainitööd, eksperimenteerimist, uurimistööd ja otsest seost töömaailma reaalsusega.

Ideaalsed õpilased

Õppekava

Kooli kohta

Küsimused