Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Sissejuhatus

Uuenduslikud professionaalid linna- ja kodukeskkonna jaoks.

Sajandeid kestnud ühised mõjud on tähistanud Itaalia ja Hispaania ajaloolisi ja kultuurilisi suhteid. Meenub peaaegu kaks sajandit kestnud Hispaania domineerimine Milano üle ja seda Lõuna-Itaalias. Mõnes mõttes tuli üsna loomulikult otsus, et Hispaania on esimene riik väljaspool Itaaliat, mis võõrustab IED ülikoolilinnakuid.

Selles linnas, mis on üks tähtsamaid maailmas ning Euroopa ja Ladina-Ameerika kultuuride ristumiskohas, arendab IED disainiõpetust oma traditsioonilistes valdkondades (disain, mood, kujutav kunst ja kommunikatsioon), rakendades samal ajal uuenduslikke valdkondi, koolitada spetsialiste, kes on suutelised kujundama interaktsioone, teenuseid ja süsteeme, mis keskenduvad inimesele. Need on professionaalid, kes on teadlikud tänapäeva probleemidest ja suudavad kujundada vastavalt keskkonnaalastele, eetilis-sotsiaalsetele, majanduslikele ja poliitilistele nõuetele.

Disain

Meie tudengid on aastaid ametialaselt silma paistnud, toites oma loovuse ja kompetentsusega nii Made in Italy fenomeni kui ka tootmist oma päritolumaal.

IED Design on kooli konkreetne ja täielik vastus professionaalse disaini kogukonna lugematutele ja mitmekesistele nõuetele.

Tänapäeval on disain igas tootmisvaldkonnas ülioluline komponent, kaasa arvatud sisu, leksika, väljendus- ja vormikoodid ning tehnilised ja funktsionaalsed aspektid. Tänavasisustus, moeaksessuaarid, autod ja IT riistvara on vaid mõned valdkonnad, kus disaini väärtuse väärtustamine on viimastel aastatel tõusnud.

Disainer on oma olemuselt vormide ja funktsioonide uuendaja, tõlgendaja ja samal ajal esilekerkivate esteetiliste joonte ja kaasaegsete funktsionaalsete nõuete eelkäija. IED Designi kursused on kohandatud nende kingituste väljatöötamiseks, soodustades samal ajal ulatuslike tehniliste ja disainioskuste omandamist töötubade käigus ning arvukate aktiivsete partnerlustega juhtivate tööstuskontsernidega.

Mood

90 000 ettevõtet ja 800 000 töökohta on Itaalia moesüsteemi oluline statistika. Kui seostame need ühe elaniku kohta riigi rahvaarvuga, siis on need kvaliteedi, kvantiteedi ja majandusliku mõju osas maailmas ülimuslikud.

IED Fashion on täielik ja ammendav vastus moesüsteemi poolt väljendatud üha mitmekesisematele ja erikoolitusnõuetele.

Omaette terviklik kool, mis põhineb ristviljakuse põhimõttel ja oma õppemeetodite täielikkus, mis kooskõlas IED filosoofiaga ühendab teadmised oskusteabega, teooria praktikaga.

Selle lähenemisviisi aluseks on kooli suhted ettevõtjate ja spetsialistidega, kes töötavad Itaalia moeäris, mis on maailma suurim rõivatöösturite ja loometöösturite koondumine. Selles valdkonnas töötavad inimesed on saavutanud edu ja rahvusvahelise tuntuse tänu moesüsteemi võimele ühendada ettevõtlikkus loovuse ja uuenduste tajumisega.

IED Fashion näitab oma õpilastele teed, kuidas elada ja tunda seda moetunnettervikuna ja selle üksikuid osi hõlmava koostoimena erinevate vaatenurkade ja erinevate kutseoskuste kombinatsioonina. Kuna kursuste eesmärk on koolitada tööstuse jaoks eluliselt olulisi ametialaseid profiile, ulatuvad need puhtalt loomingulistest valdkondadest strateegiliste valdkondadeni, organisatsioonilisest äritegevuseni, turundusest maine- ja kommunikatsioonitööni.

Visuaalne kunst

Meie ellu kinnistuvad pildid ja helid annavad edasi väärtusi ja tähendusi, mis on seotud tootmissüsteemi väga erinevate valdkondadega, nagu mood, tootedisain, kõik erinevad tööstusliku tootmise valdkonnad, kus seda rakendatakse, ning kultuur ja poliitika.

IED Visual Arts on loominguline labor, kus saab õppida tundma instrumente, spetsiifilist keelt ja väljendeid, uusi tehnikaid ja tehnoloogiat, mida on vaja visuaalse kommunikatsiooni projekti arendamiseks.

Me elame maailmas, kus pildid ja helid läbivad meie igapäevast eksistentsi ning on peamised vahendid, mida kasutame oma ideede ja toodete väärtuste ja tähenduse edastamiseks, mis on nende vahel nii mitmekesised, nagu mood, disain, erinevad tööstusliku tootmise tüübid, ja reklaam; aga ka kultuuri-, poliit- ja sotsiaalvaldkond.

Seda, kuidas kontseptsiooni või projekti "esitletakse", ei peeta enam lihtsalt lisaseadmeks. See määrab ja aitab oluliselt kaasa sõnumi edastamise edule.

Teades, kuidas selles keskkonnas professionaalselt ja kompetentselt tegutseda, tähendab, et teil on eklektiline ja mitmekesine kultuuritaust, mis põhineb nii olukorra sotsiaal-kultuuriliste aspektide sügaval mõistmisel kui ka uutel infotehnoloogiatel, mis oma rolli pidevalt muudavad. kommunikatsiooni enda piltidest ja helidest.

Tänapäeval disainitakse ja toodetakse multimeedia süsteemi sees, kuid multimeediat tuleb vaadelda kahest vaatenurgast; digitehnoloogia impulsiivne ja pidev muutumine ning samal ajal ka teisi oskusi ja loomingulisi pädevusi eeldavate teiste meedialiikide kooseksisteerimine.

IED Visual Arts pakutavad kursused on jätkuva uhkuse allikaks ja muudavad selle kooli ainulaadseks Itaalia haridusprogrammide panoraamid. Pidevad tehnoloogilised uuendused, millele õpilastel on pika ja ajaloolise traditsiooni järgi juurdepääs, muudavad selle kooli uurimislaboriks, kus saab katsetada, et arendada kõrgemaid loomingulisi oskusi nii programmi sisu kui ka keele osas. , aidates seeläbi kujundada ja kvalifitseerida oma õpilasi ning valmistada neid ette tänapäeva tööturuks.

Suhtlemine

Itaalia tipptasemel disaini ja üllas käsitööoskus nõuab üha rohkem ettevõtjaid ja juhte, kellel on ennetav hoiak kohaliku tootmise suhtes

IED Communication on esimene IED-platvorm, mis on pühendatud äriprotsesside loovuse juhtimise koolitusele.

Selles pakutakse välja alternatiivne mudel traditsioonilistele majandus-, kaubandus- ja kommunikatsioonikoolidele, keskendudes peamiselt loovuse ja kunstilise tundlikkuse vajadustele, mille poolest Itaalia on kogu maailmas nii kuulus.

IED-i suhtlusvaldkond pakub juhtimiskoolitust, mille puhul on valdavaks teemaks "disainmõtlemine". See disainimaailmale omane loominguline lähenemine tingib kõigi ettevõtete juhtimis- ja finantsaspektid ning on iga äriõpingute loomulik osa.

Kooli eesmärk on koolitada juhti, kes on suuteline edendama ja juhtima loova või traditsioonilisema ettevõtte juhtimismeeskonna osana uute toodete ja teenuste arendusprotsessi, võttes endale strateegilise juhtiva rolli. Selles mõttes kujutab see õppetee evolutsiooni traditsioonilises disainijuhi kujundis, mille eesmärk on laiendada tema pädevust strateegia, teenuste, juhtimise ja turunduse vallas.

Kõik IED-i kommunikatsioonivaldkonna pakutavad kursused on tugevalt kooskõlas säästva arengu teemadega nii keskkonna- kui ka sotsiaalsest vaatenurgast: kursused on koostatud jätkusuutlikkuse teemaga, mis on igas haridusprotsessi aspektis. , nii et peale selle, et neil on ühised vaid õige ja vajaliku põhimõtted, moodustab see tegelikult lahutamatu osa IED sidepiirkonna kogu identiteedist.

Ülikooli omadused

  Stipendiumid ja rahastamine

  bds

  Asukohad

  • Madrid

   C/ Flor Alta 8 28004 , , Madrid

  Küsimused