Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

IED – Istituto Europeo di Design Milan

Sissejuhatus

Disaini ja tööstuse häll.

Londoni ja New Yorgiga võrreldava suurlinnapiirkonna südames on Milano kogu maailma jaoks kunsti, tööstuse, rahanduse, disaini ja moe sünonüüm.

Milanos töötasid Leonardo ja Bramante kaliibriga kunstnikud ning neli sajandit hiljem futuristliku liikumise asutajad Marinetti ja Boccioni.

Hiljuti tegid kuulsad arhitektid ja disainerid, nagu vennad Castiglionid, Magistretti ja Zanuso, ning moedisainerid nagu Armani ja Versace, kui nimetada vaid mõnda, Milanost maailma moe- ja disainikeskuse.

Kunst, teadus, tööstus ja rahandus on selle linna pragmatismi ning selle loomingulise ja ettevõtliku vaimu juured.

Pole juhus, et meie kool sündis Milanos, ammutades oma õppemeetodite jaoks inspiratsiooni Milano sisemaale ja selle ajaloole nii omasest oskusteabest, mõtlemisest ja uuenduslikkusest.

Nii kaupade kui teenuste kujundamine tööstusele ja koos tööstusega on IED Milano kutsumus, kus õpetatakse ja praktiseeritakse disaini kõigis selle tagajärgedes.

Meie tudengid on aastaid ametialaselt silma paistnud, toites oma loovuse ja kompetentsusega nii Made in Italy fenomeni kui ka tootmist oma päritolumaal.

IED võlgneb oma loomise 1966. aastal oma presidendi Francesco Morelli intuitsioonile. Aja jooksul on sellest saanud 100% Made in Italy rahvusvaheline tippvõrgustik, mis tegutseb koolituse ja uurimistöö valdkonnas disaini, moe, visuaalse kommunikatsiooni ja juhtimise valdkondades.

Eelkõige on IED arenev haridussüsteem, mis on võimeline ja pühendunud end igapäevaselt uuesti leiutama. Selle missioon on laialt levinud ja selge: pakkuda noortele loomeinimestele põhjalik koolitus – nii teoreetiline kui ka praktiline – ning anda neile „disainiteadmised ja mõtteviis”, mis saadab neid kogu elu.

IED on palju enamat kui kool: tänu oma vankumatule pühendumusele innovatsioonile on see sulatusahi, kus areneb pidevalt välja professionaalsuse uus põlvkond.

IED on ideede jõuallikas, mis arendab loovust tänu oma valikule:

 • bakalaureuseõppe kursused
 • meistrikursused
 • täiendkoolituskursused

Ülikooli omadused

  Stipendiumid ja rahastamine

  bds

  Asukohad

  • Milan

   IED Design / Visual Communication / Management e Comunicazione via A. Sciesa, 4 , 20135 , Milan

   • Milan

    IED Fashion Via Pompeo Leoni, 3 , 20141, Milan

   • Milan

    IED Master Via Bezzecca, 5 , 20135, Milan

    Küsimused