Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

Sissejuhatus

FDI MAAILMA ja maailma, FDI

O Istituto Europeo di Design on rahvusvaheline võrk kõrge koolitus disain, mood, visuaalse kommunikatsiooni ja juhtimise loomevaldkondade.

Alates selle avamist 1966. aastal, isegi enne disain ülikoolid tekkisid Itaalias, FDI esitatakse kui kesklinnas väga uuenduslikke ettepanekuid, pragmaatilise haridus- mudel ja kultuuriliselt rikas. Koondamine parimad omadused kutsekoolide ja Akadeemia Istituto on realiseerimise mudel institutsioon, mis põhineb sünteesi mõelnud selle asutaja ja praegune president Francesco Morelli. "Teadmised ja know-how" on juhtmõtteks õpetamist FDI projekti.

Praegu Istituto on rahvusvaheline ülikooli tasemel võrku. See on kontorid Itaalia, Hispaania ja Brasiilia, alustades Hiina, laiendada oma rahvusvahelist kohalolekut, pöörates erilist tähelepanu riikide peategelased uue majanduse, jätkates olla kultuuriprojekti ja ettevõtja pidevalt.

Keskkond, jätkusuutlikkus, kunst, tipptasemel tehtud Itaalias ja digitaalse meedia on mõned professionaalsed stsenaariume, mis on suunatud uute koolitusvõimaluste pakutud IED.

FDI São Paulo

O Istituto Europeo di Design - IED São PauloEsimene seade väljaspool Euroopat, mis avati 2005. aastal, kui Brasiilias alustas oma majanduskasvu. Suur loodusvarade ühelt poolt ning teiselt poolt oma kultuuriväärtusi teiste valatud Brasiilia suurus riikidest, kes saavad teha vahet uue maailma majandusliku korra, mis on tõmmatud.

Hindamist, mida brasiillased Itaalia loovust valdkondades mood ja disain viljastatud maa kolledž ja lubatud FDI jälgida koolitusel võimalik valmistada hinnatud spetsialistid ja mängis Brasiilia ettevõtted.

Igal aastal FDI aitab positsioneerida São Paulo pealinnaks Ladina-Ameerika mood. Valdkonnas disain, kool aitab emantsipatsiooni Brasiilia toote välisturule. Õpetlik mudel FDI on lubatud ka realiseerimise haridusprogrammide arendamist tootmisharude mõnel Brasiilia osariigid, kus strateegilist partnerlust avaliku ja erasektori vahel.

Asukohad

  • São Paulo

    Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS , 01240-001, São Paulo

    Küsimused