Keystone logo
Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

Institute for Law and Finance

Sissejuhatus

Õigusteaduse ja rahanduse instituut (ILF) on õpetamise ja teadustegevuse akadeemilise tippkeskuse keskus. Goethe'i ülikooli Frankfurdi ülikool loodi mitmete tuntud institutsioonide toetusel 2002. aastal mittetulunduslikuna. Juhtivad kommertspangad ja rahvusvahelised advokaadibürood, Frankfurti Kaubandus-Tööstuskoda, Frankfurdi linn ja Hesse'i osariik, samuti Euroopa Keskpank ja Deutsche Bundesbank on ILF-i juba aktiivselt osalenud planeerimisetappidest kuni täna.

ILF tegeleb akadeemiliste õpingute ja teadustööga ning mängib poliitikakeskuse toetavat rolli alates selle loomisest era-avalik-partnerlusena. See pakub interdistsiplinaarseid koolitusi Saksamaal ja kogu maailmas juristidele, kõrgematele juhtidele ja juhtivtöötajatele ning toimib õigusloomeprotsessi poliitika keskusena, pakkudes foorumeid akadeemiliste ringkondade ja praktikute vaheliste arutelude ja vahetuse jaoks.

Õpetamine

ILF pakub õigusalast magistriõpet (LL.M. Finance) kraadiõppe programmi võrdleva õiguse ja interdistsiplinaarsuse alusel kõrgelt kvalifitseeritud lõpetanud õiguse või äri / majanduse Saksamaalt ja välismaal. See magistriõppe programm on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud teoreetiliste teadmiste ühendamisest ja praktilisest väljaõppest spetsialiseerunud õigusvaldkonnas ja rahvusvahelises rahanduses. Kursused selles kõrgelt spetsialiseeritud programmis viiakse läbi täies ulatuses inglise keeles.

Meie õppejõud koosneb nii tuntud õppejõududest kui ka praktikudest. Goethe ülikooli Frankfurdi ülikoolide ja majandustegelaste professorid, kellel on muljetavaldav rahvusvaheline kogemus, samuti välismaalased külalisprofessorid ja suurte rahvusvaheliste advokaadibüroode partnerid, kesk- ja kommertspankade eksperdid, reguleerivad asutused ja auditeerimisettevõtted. siit, et edastada oma teadmised ja teadmised meie õpilastele.

Õppejõudude ja õpilaste suhe 70-50 on suurepärane ja meie väikesed klassid tagavad õppejõudude ja õpilaste vahel tiheda otsekontakti. Lisaks on kõigil meie üliõpilastel võimalus programmi raames omandatud teadmiste rakendamiseks ning ka professionaalsete kontaktide loomiseks, tehes oma sponsoreid 6 kuni 8-nädalase praktikaga. Lisaks on ILFil koostöölepingud üliõpilasvahetuseks Columbia Law Schooli, FGV DIREITO RIOga Brasiilias ja Amsterdami ärikoolis.

Igal aastal pakub ILF ka kahe nädala suve- ja kevadkooli. ILFi sponsorite pika nimekirjaga advokaadibüroode ja pankade eksperdid pakuvad põhjalikku ülevaadet pangandus- ja kapitaliturgude seaduste ja äriühinguõiguse praktilistest küsimustest ligikaudu 40 eelnevalt valitud juriidilise praktikandiga.

Teadus- ja poliitika keskus

Lisaks oma hariduslikule rollile on ILF ka õigus- ja rahandusvaldkonna uurimis- ja poliitika kujundamise keskus.

ILF aitab protsessis, mille käigus tehakse olulisi muudatusi äriühingu, panganduse ja kapitaliturgude seadustes, tagades, et sellised muudatused on teadlaste ja foorumite kaudu hästi arutatud ja arutatud. Sel eesmärgil töötab ILF mitmeid laboratoorseid dokumente ja korraldab korrapäraselt külalisi, konverentse ja arutelupodiume praegustel teemadel. Sõnavõtjad hõlmavad ülikooli professoreid Saksamaalt ja välismaal, samuti reguleerivate asutuste, ettevõtete, organisatsioonide ja juriidiliste firmade esindajaid.

Avalikkust kutsutakse südamlikult kõiki ILF-i külalislektoreid, mida peetakse korrapäraselt Rahanduskojas.

Asukohad

 • Frankfurt

  House of Finance The Goethe-Universität Campus Westend Grüneburgplatz 1 , 60323, Frankfurt

  Programmid

   Asutus pakub ka:

   Küsimused